Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029951 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4666
Svaka čast.  ;)
Ovaj teren na početku bi bio idealan za nekakav airgate race :)

Evo jedna zanimljiva slika na koju sam naletio na Mini quad clubu.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4667
Evo malo sam upgradeao svog minija. Dobio je Blheli sa oneshotom i gopro na glavu i sad pici ko torpedo. Samo jos da rijesim ove vibre na 50% gasa... Stalno sa tim propovima drkanje.

http://www.youtube.com/watch?v=Bh-BK2DS80E

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4668
Si siguran da ti motori ne vibriraju,  a ne propovi?

Mislim si zato jer gledam ovo sve kaj ekipa snima, uglavnom nema jello.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4669
Dag definitivno tvoj najbolji video sa minijem

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4670
Definitivno najbrzi...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4671
bome da, dobio si FLOW konacno ;D jel ces se sada vise druzit sa nama konacno  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4672
Ocu vraga, sad na godisnji, prvi tjedan 9 postajem tajo, jos cu prodat sve na kraju...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4673
ooooo cestitam :-* samo mi nemoj pocet prodavat.. laganini treninge odrzavaj da ne zardjas  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4674
@Poštovani Dag , čestitam , neka je zdravo i živo  :) , a RC letenje neće ''pobjeći''  ;) ...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4675
Kad vas gledam kako letite,nekako me najviše oduševljava udaljenost do koje idete,bez obzira na prepreke. Možeš li mi dati spisak svojih FPV komponenti?
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4676
Immersion 600, one fatshark antene sa hk sa crvenim stapkama, fatshark modul u dominatoricama, rangelink za upravljanje.

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4677
Ja vozim na onaj mali 32ch 200mw TX , meni je cist ok. Jedini problem s njim je taj kad letimo coporativno, onda ovi sa 600mw znaju dobrano zasmetat, ali to su cari FPV-a

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4678
Ja vozim na onaj mali 32ch 200mw TX , meni je cist ok.  Jedini problem s njim je taj kad letimo coporativno, onda
ovi sa 600mw znaju dobrano zasmetat, ali to su cari FPV-a
Onaj mali 200 mw sa MyRCmart-a??? Daj mi molim te link tih antena što koristite. Ja koristim taj mali od 600 mw,i uopšte nisam zadovoljan. Sad dali je do Skyzone googles prijemnika,ili do antena,ne znam. Ili do ovog 600 mw predajnika ,nr znam,ali moram nešto probati mijenjati. Gledam tamo na Dag-ovom snimku,kad krene pratiti kamion,pa kad se krenr vraćati,vidim.gdje stoji. Bar 200-300 m,ako ne i više,i uz to ima i prepreka. Ali čovjek leti. Meni na tih 200-300 m bez prepreka krene šum.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4679
Ja sam svojedobno imao skyzone cvike na testiranju, imaju 32ch diversity prijemnik ugradjen. Domet je bio koma naspram dominatorki sa nextwave prijemnikom koji svi imamo. Znaci koristio sam 600mw imerssion. Koju predajnu frekvenciju na malom tx koristis. Savjetovao bi ti E band ili Boscamov jer ocito sa immersonom ne radi kako treba