Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029899 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4860
Ovo je JAKO zanimljivo ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4861
JAKO!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4862
Ne kuzim, pa Denis leti taj frame vec godinu dana, a i Zed vec par mjeseci :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4863
 :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4864
Do sada neunistiv kwod a leti puno bolje od ovih na 6 inca ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4865
Kaj te muci Coljo ? Je zanimljivo ili ne ? :)))))))))))

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4866
 :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4867
Danas testirao minica i uspio sam da radi mrak. Prvo sam imao onaj problem sto nisam imao snage sa SN reglerima, ali sam nasao rijesenje. U Blheliju od reglere sa stavio min throttle 1060 , a max 1980. Tako sam podesio i u cleanflightu. Neusporedivo nego u defaultu, na 3S ima snage, a na 4S ubija. Ubacio sam ovaj cleanflight od BorisaB i izgleda mi ok. Rateove sam dignuo do plafona, znaci rolovi i flipovi super brzi i nijednom nisu SN ispali ili desinkali, mrak. Jedini problem imam sa videolinkom, mada imam LC filter imam dosta smetnji, moram smisliti rijesenje za to i onda cu neato i snimiti




 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4871
Ubacio novi cleanflight od BorisB i ful mi je cudan, konstantno mi pliva quad, ali najgore od svega sto zbog neceg gubim sliku, posebno pri rolovima ili flipovima i dok  ne rijesim problem nemogu podesiti minija. Evo kako to izgleda kad lose leti


http://www.youtube.com/watch?v=tvUnkCMuCuc

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4872

Ubacio novi cleanflight od BorisB i ful mi je cudan, konstantno mi pliva quad, ali najgore od svega sto zbog neceg gubim sliku, posebno pri rolovima ili flipovima i dok  ne rijesim problem nemogu podesiti minija. Evo kako to izgleda kad lose leti


http://www.youtube.com/watch?v=tvUnkCMuCuc


Eee Yoda mnogi bi rado tako lose letjeli... Svidio ti se Die Antwoord, ha? Spaljena ekipa do besvjesti...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4873
To sam i ja htio reci. Kako leti kada leti kak spada!!!!!!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4874
Sad ne leti nikak, mislim da se vracam na klasik cleanflight, ovo nemogu utrimat. Moram dovest malca u stanje da proletim kroz usicu igle ako si to zamislim  ;D