Skip to main content

Topic: Quad Black Racer X (Read 32212 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Quad Black Racer X

Reply #120
Daj ne kenjaj pa predobro

Sent from LG-G4


Odg: Quad Black Racer X

Reply #121
Zbog nedostatka vremena u sitne sate se traži rješenje kako spojiti dji iosd mini na nazu lite koja je fleshana na V2 (v4.02), za tako nešto bi trebalo nadokupiti naza PMU V2 koja onda na sebi ima CAN bus konektor ili ići na zamjenske OSD-e koji mogu kupiti informaciju sa nazinog GPS-a (ali ne i samog FC-a) kao što su S-OSD, N-OSD, MinimOSD i sl. Budući da je ovdje naglasak na što jeftinije a bolje S-OSD bi zapravo trebao biti odabir, ali u mojem slučaju neće  :)  ipak ide original dji iosd mini koji je cijenom tek nekoliko $ skuplji od S-OSD-a a pogotovo zato jer jednostavnija je konekcija i nema 100 žica da bi sve radilo, informacije o visini su sa barometra od FC-a a ne sa posebnog, također i napon je točno onaj koji vidi i FC, itd...
Pa kako onda spojiti dji osd mini na nazu lite koja nema CAN bus?
Ili bacit dodatnih 40ak eur na PMU v2 ili možebitno moje rješenje a sastoji se u adaptiranju signala na EXP konektoru (gdje se spaja GPS) u CAN bus. Za tu svrhu koristit ću slijedeće komponente:


[size=78%]http://www.ebay.com/itm/SN65HVD230-CAN-bus-transceiver-communication-module-arduino-Top-/141689538953?hash=item20fd5ac989:g:gukAAOSwZd1Vd~6P[/size]
[/size][size=78%] [/size]
U nazinom PMU V2 se inaće isto nalazi taj IC:


http://www.ti.com/lit/ds/symlink/sn65hvd231q-q1.pdf


i stabilizator napona 3,3V:


http://www.ebay.com/itm/252020228241?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT


Trik je u tome da se napravi adapter M/Ž Molex SL Variant C (2.54 pitch) kod EXP konektora naze i nakon transrecivera montira Molex Micro-Fit 3.0, single row 4pin (43645-0400) konektor (ili više njih paralelno) koji tada tvore DJI CAN bus pa se mogu spajati sve opcionalne komponente (ne samo iOSD).
Također PMU V2 daje +6V za napajanje uređaja na CAN bus-u za što bi u ovom slučaju trebao još jedan stabilizator napona ili stepdown konverter a budući da ću pokušat i to izbjeći za napajanje iOSD-a ću pustiti +5V s naze, po svemu sudeći trebalo bi raditi.



COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

 

Odg: Quad Black Racer X

Reply #123
Jel bi ti mozda ovo pomoglo? http://m.banggood.com/Can-Hub-1-In-3-Out-Expansion-Board-Module-Compatible-With-DJI-A2-NAZA-WK-M-p-988638.html

Naravno da bi, uvijek je dobro imati još koji konektor sa strane ali za samu konverziju signala EXP porta na CAN bus ne, taj dio posla mora odradit SN65HVD230Q ili  SN65HVD231Q ili SN65HVD232Q, poslije tog čipa možeš spojiti paralelno koliko god treba CAN bus portova.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Quad Black Racer X

Reply #124
Evo malo usporedbe dji 2312E motora sa phantom 3 pro motorom, u veličini nema neke razlike ali prednost phantom 3 motora je što ima 4mm osovinu dok 2312E ima 3mm, s druge strane prednost 2312E je to što ima bogatiji namot, lamele statora bolje popunjene namotom, ali i to sad sve ovisi kako se gleda  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Quad Black Racer X

Reply #125
Franky, tu si u pravu sto se tice OSD-a. Ja na nazi lite (upgrade na V2) imam onaj N2 kineski OSD. Mana je hrpetina zica za koje treba neko vrijeme dok skuzis kako se spoje. Onda cijelo vrijeme smetaju na frameu. Meni je uglavnom na kineskom i nemoze se promijenit (barem ne lako). Ok radi, ali ako postoji opcija da spojim iosd mini bez upgrade-a bec-a za nazu, onda pratim ovo sto radis  i bit cu zainteresiran za jedan primjerak.

Takodjer me zanimaju i ovi motori, kao buduci upgrade. Vecinom radi finih quick mounteva i prihvatljivo dobrih propelera. Lakse je prenositi bilo kakav stroj kad skines propelere.

Npr T motori imaju dodatno za kupit quick mount adaptere za svoje propelere, ali ja imam motore sa RC timera, i za njih (zasad) nema takvih quick mounteva koji bi prihvacali T propove ili DJI.

Pratim, u svakom slucaju ides u zanimljivom smjeru. :D

Odg: Quad Black Racer X

Reply #126
Ja na tarotu imam nazu lite upv2 preko s-osd i skroz je O.K.
Spojim se sa OSD_Config i staviš sve šta ti triba na ekranu..
JBG, žica ima al sam ih dobro sakrija.. :D :D :D

Odg: Quad Black Racer X

Reply #127
Franky, svake pohvale za trud. Pratimo nastavak tvog rada, ako bude šljakao osd, u što ne sumnjam uopće kad si ti u pitanju, bacam se u izradu. Sad koristim s-osd i ne mogu reći da ne radi dobro ali treba dobro se potrudit da sakriješ žice, ali ovo me zanima zbog mogućnosti spajanja ostale DJI opreme.

Odg: Quad Black Racer X

Reply #128
Tako je, poanta je da se za male novce dobije full funkcionalna naza, zezat bi jedino moglo ovo kod +6V ali to se isto da riješiti jednostavno. Dok se čekaju ostali dijelovi za frejm dobro je bilo složit antenu.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Quad Black Racer X

Reply #129
Također ako koga zanima ovdje možete u EU kupiti takav setup kao ovaj što slažem samo što idem na svoj daleko lakši frejm a F450 može u prodaju ako koga zanima:
http://www.fpv-multicopter.com/DJI-F450-Naza-M-Lite-Promotion-Kit
200Eur izađe + još nekih 6-7Eur shipping za HR, također može se kupiti i mini iOSD.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Quad Black Racer X

Reply #130
Koliko su te došli motori i esc

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


Odg: Quad Black Racer X

Reply #131
Za ovaj projekat je korišten upravo taj F450 setup s linka, dakle 207Eur (izgleda da u toj trgovini ne obračunavaju porez, stigne za 2 dana) 4 motora, 4 esc-a, 6 propelera, naza lite + GPS, frame, landing gear i još kojekakve sitnarije se dobiju, s time da neću koristit taj frejm i landing gear nego pravim svoje.
Inaće odvojeno da kupuješ skuplje je.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Quad Black Racer X

Reply #132
Franky, dali imaš kakvih novosti oko izrade ovog "kloniranog" PMU v2?

Odg: Quad Black Racer X

Reply #133
Probao sam na opisan način, čak sam se igrao i sa slope kontrolom tog IC-a ali nažalost nisam uspio dobiti komunikaciju, izgleda da koriste neku vrstu elektroničkog aktivnog huba na exp portu i izgleda da on da uvodnu riječ prilikom startanja komunikacije, dok recimo na samom can busu hub je vrlo jednostavan, sve komunikacijske i napajačke vodove spojiti paralelno i to je to. Kasnije nisam imao više vremena zbog poslova, ali svejedno sad nakon dosta kojekakvih testiranja vam mogu potvrditi da naza lite fleshana na v2 nije ni do koljena čistoj v2 po pitanju stabilnosti letjelice.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Quad Black Racer X

Reply #134
Nisam koristio v2 pa neznam razliku. Mislio sam proći jeftinije jer planiram uzeti osd i gimbal, a trenutno imam lite na v2. Znam da su prićali da se lite i v2 razlikuju kao samo softverski, al znaći iskustvo govori drugaćije.