Skip to main content

Topic: Moj Hangarcic (Read 3452 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj Hangarcic

Reply #1
ljepa da helikopter jeli su obadva 450 size ili se meni cini? ;D

Odg: Moj Hangarcic

Reply #2
Jesu da! meni draga i najdraza 450 klasa, svugdje stane i jos leti :)
3 x rc helikopter :P

Odg: Moj Hangarcic

Reply #3
Predivno!

Hughes 500 i Augusta, jel' je?

I moraš se sad malo raspisat o setupovima :)
MAK Zapad

Odg: Moj Hangarcic

Reply #4
Iskreno da ti kazem zavrsi sam ih oba nesto prije nego sam otputovao tako da ih jos treba malo dotjunirat, al lete ljepo i ovako. Jucer sam stigao kuci i danas sam malo letio, tek da vidim kako mi baterije drze nakon nekoliko mjeseci. Rado cu podjelit detalje o setup-u svakom koga zanima, zato smo ovdje zar ne? ;)
3 x rc helikopter :P

Odg: Moj Hangarcic

Reply #5
Evo recimo ja imam par pitanja, pa kad uhvatiš vremena... :)
Interesira me koji su frejmovi, koje flybarless kontrolere koristiš ili možda letiš no-bar?
Baterije, motori, koji pinion i headspeed i kolika su ti vremena leta? Servači, ESC?
Ukratko, sve me zanima  :D
MAK Zapad

Odg: Moj Hangarcic

Reply #6
Evo recimo ja imam par pitanja, pa kad uhvatiš vremena... :)
Interesira me koji su frejmovi, koje flybarless kontrolere koristiš ili možda letiš no-bar?
Baterije, motori, koji pinion i headspeed i kolika su ti vremena leta? Servači, ESC?
Ukratko, sve me zanima  :D

Evo sad ukratko jer sam umoran od puta pa cemo koji drugi put nastavit detaljnije.
Oba su na Align 450 pro platformi.
Agusta ima stock motor sa (za sada) 12T pinjonom i stock ESC. Smanjit cu na 11T i 10T zavisno kako rep bude drzao.
ostavio sam Flymentora jer mi se nije dalo sve cupat i za sada leti o.k sa i bez stabilizacije. Sablje su kompozitne za "rigid" rotore (malo su elasticne). Let sa 4s3000mAh bat. cca 7 min.

Hughes radi sa Scorpion 2221-10 motorom i 10T pinjonom. Esc-HobbyWing Pentium 60-A. Stabilizacija Copterx CX-3x900.
Rep-CNC HAC quad blade sa align percima
Rotor-CX 5 blade rigid sa kompozitnim sabljama.
Let-cca 7min.

Kontrola- Futaba T7C   ;D
3 x rc helikopter :P

Odg: Moj Hangarcic

Reply #7
Dodan Raptor 50 sa snimkom probnog leta :)
3 x rc helikopter :P

Odg: Moj Hangarcic

Reply #8
wow, raptori su pred par godina bili vrh a sad u zadnje vrijeme ih se ni ne spominje...ajd bar netko da još leti nitro heli :)

Odg: Moj Hangarcic

Reply #9
wow, raptori su pred par godina bili vrh a sad u zadnje vrijeme ih se ni ne spominje...ajd bar netko da još leti nitro heli :)

Ali...ali ???, taj zvuk! Zar ne shvacate?! To je mjuza za usi ;D
3 x rc helikopter :P