Skip to main content

Topic: SPITFIRE (Read 19425 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SPITFIRE

Reply #120
bome krasam poklon za Božić  ;D

Odg: SPITFIRE

Reply #121
Upravu si i najbolje je sam sebi kupit poklon znas sta hoces;) :)

Odg: SPITFIRE

Reply #122
Zadnje izmjene su bile na modelu, zuti spiner je skinut ali zato sam stavio zute trake na krila :D (nemogu bez zute boje nikako) :D :D Usisnike sam zaljepio i nadam se dace izdrzati otpor jer su pravo veliki. Evo i par slika da ostanu u sjecanju ako ga skrham  ;D

Odg: SPITFIRE

Reply #123
Prekrasan, model za vitrinu, ja bi prvi let odradio sa ovećom količinom tableta za smirenje, da mi srce ne pukne ako ga skršim.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: SPITFIRE

Reply #124
 Ma kakve tablete par casa zestokog i puni gas :) ;)

Odg: SPITFIRE

Reply #125
Ma nemas straha sa tim modelom , ako je teziste ok letit ce ko po spagi. A sljetanja sa spustenim flapovima su toliko spora da imas osjecaj da ga mozes u ruku uhvatit.

Odg: SPITFIRE

Reply #126
E pozdrav Jesus. Ma nema problema za prvi let a teziste sam namjestio u nulu. Posudio sam od kolege Great Planes alat za namjestanje CG i pravo mi je pomoglo. Preporucio bi svima ovaj alat.

Odg: SPITFIRE

Reply #127
Imam ga i ja nebrini i odlican je dfinitivno, takve neke alate bi trebalo prve nabavit u nasem hobiju jer pojednostave neke stvari maksimalno.

Odg: SPITFIRE

Reply #128
 Upravu si Jesus, dosta puta ljudi odoka traze CG i vise od pola slucajeva fule i  u cm. Sto je sigurno sigurno. Pozdrav i nadam se brzom maidenu.

Odg: SPITFIRE

Reply #129
Kak zgleda taj alat, imate kakav link ?