Skip to main content

Topic: Prvi Nitro model! (Read 16114 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Prvi Nitro model!

Reply #32
evo jos par slika, nazalost video imam ali je totalno lose snimljeno da se nista nevidi kako treba!



Odg: Prvi Nitro model!

Reply #35
jos slika

Odg: Prvi Nitro model!

Reply #36
bravo miso!  nitro je zakon. ;)

jel ta balza na trupu lakirana? ako nije napit ce se ulja.
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Prvi Nitro model!

Reply #38
da neotvaram novu temu,    radim novi aviom sa nitro motorom, trup sam napravio od balze na redu su krila, planirao sam ih izrezati vrucom zicom od stiropora, i presvuci sa 1mm balzom, pa me zanima koje ljepilo da u tom slucaju koristim, da sa dobro balza zalijepi na stiropor, znam da bi moglo ici sa epoxitnom smolom, ali ima li jos kakva alternativa???  Hvala!

Odg: Prvi Nitro model!

Reply #39
pu ljepilo
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Prvi Nitro model!

Reply #40
Evo i kod mene se radi nesto novo, radim visokokrilca nesto slicno poput trenera, nisam radio po nikakvim nacrtima, vec dimenzije skinio sa drugih modela,a sve ostalo je iz glave, raspon krila je 120cm a duzina trupa je 77cm tezinu neznam tocno ali mislim da ce biti oko 1kg!

Odg: Prvi Nitro model!

Reply #41
Koji motor?
MAK Zapad


Odg: Prvi Nitro model!

Reply #43
Ma ta Enya bi trebala biti dovoljna  :)
Fali ti snage?
MAK Zapad

Odg: Prvi Nitro model!

Reply #44
Evo i kod mene se radi nesto novo, radim visokokrilca nesto slicno poput trenera, nisam radio po nikakvim nacrtima, vec dimenzije skinio sa drugih modela,a sve ostalo je iz glave, raspon krila je 120cm a duzina trupa je 77cm tezinu neznam tocno ali mislim da ce biti oko 1kg!

AVION JE LIJEP,SVIDJA MI SE ,
jedna primjedba samo, Horizontalni Stabilizator ti je MALI, raspon za najmanje trecinu veci !

Poz. Iv