Skip to main content

Topic: FPV250 Quad - I ja bi se raceao! (Read 55240 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #180
Moram priznat dvije stvari... sto vise citam o antenama to vise ne znam, i Dr.Tom, ti si isto izgoretina ;)...


Najvise me muci sto cega god da se uhvatim proucavat na netu... nema dovoljno znanstveno osnovanih uradaka ko sto je npr tom testirao u proslom postu... i recite vi meni kako sada da jedna njubara poput mene nađe kvalitetnu informaciju u moru šrot forum/blog postova po cijelom netu... svaka budala nešto blene negdje, ma mogu ja surfat danima...


Sva sreća, pa kada si dio community-a poput ovog foruma i upoznaš ljude u njemu, barem znaš prepoznati vjerodostojnost dobivene informacije...


Tako da, svaka čast dečki, čast mi je biti dio ovog foruma.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #181
Govorimo o anteni od 6$? Mozda da pitas 4tm o antenama ali sumljam da ces sa miniquadom ici skidati rekord od 10ak km!

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #182
Ma ne, uzeo Aomway antene i usput neke 90 stupnjeva SMA adaptere za njih... pa jednostavno proučavam šta je bolje, saviti antene pod 90 ili staviti kutni konektor... naizgled jednostavno pitanje, al ubi me, ja nisam nasao odgovor jos... doslovno sam se izgubio u moru kontradiktornih informacija na netu... pa zato pitam tu, ti i tom kazete da je bolje saviti antenu nego staviti kutni adapter. Evo samo toliko, al ubi me sto ne mogu ni toliko jednostavnu informaciju "proguglat" pa sam se malo izivcirao :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #183
Pa nije da je sa konektorom prepolovljen range. Probaj i siguran sam da neces primjetiti razliku. Ne kuzim sto te toliko muci. Informacija o tome nema jer nikako nije bitna

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #184
Nasao sam post sa rcgroups-a di mjeri sa nekom immersion opremom istu antenu i kutni sma + extender i gubici su bili gotovo 3/4 signala po mW. Ni sam ne vjerujem u to, svakako cu isprobat kombinacije pa se javim ;)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

 

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #185
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #186
Izašao ja danas malo, napokon lijepo vrijeme, sav sretan sad cu malo letjeti... kad ono, quad nece pa nece... dosao doma, spojio ga na cleanflight, i vidim gyro ne reagira...

pokusam svasta, resetiram ga, odem van, cim pokusam krenuti flipne...

Nakon dužeg istraživanja vidim da yaw ne slusa uopce, dok druge dvije osi rade "relativno" normalno (AfroFlight Naze32 Acro)... Pokusao prefleshati, resetirati, svasta nesto, ne pomaze. Jel imao ko slican problem?
Samo da kazem, to je nakon proslosubotnjeg pogotka u drvo, mada je jos letio malo iza toga (los) i onda 6 dana pauze...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #187
Ja sam nedavno promijenio svoj flip32+ crko je...sad mi je došao pred neko vrijeme spracingF3 deluxe sa banggooda odličan je moja preporuka..očito s novom godinom dronovi traže novije mozgove  ;D 

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #188
bas sam ga gledao na hk int, daj link koji si uzeo tocno, pa da sam siguran ;)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #190
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #191
Samo ti sredi FC pa ćemo do Triblja ili Ri malo vozit...znam kad sam ja čekao novi naze32 nikako dočekat

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #192
A bas sam se nabrijao... dosla mi i nova kamerica, sav sam bio sretan, onako na prvu mi se cinila ogromna razlika, jako me mucio kontrast na staroj...

Sad opet moram cekat cca 2 tjedna do novog fc-a, a rado bih se volio druzit, ipak je ljepse kad imas s kim podijelit, i jos uz to ovi iz zg mi piju krv na slamku svaki vikend sa njihovim druzenjima :D
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #194
HS1177, po preporukama ovdje, mislim da ju je rockwell nahvalio.
Nedugo nakon narudžbe sam vidio onu 16:9 sa onom ludom 1200TVL rezolucijom što si postao kod review-a cvika, al jga, sad je gotovo, možda koji drugi put.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."