Skip to main content

Topic: PRIJEDLOG (Read 7290 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PRIJEDLOG

predlazem da otvorimo podrubriku RC PILOT.

Odg: PRIJEDLOG

Reply #1
podrzavam prijedlog. ;) 8)

Odg: PRIJEDLOG

Reply #2
ako  su  kolege s  rc  pilota  za  i  ja  sam  za
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: PRIJEDLOG

Reply #3
podržavam
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: PRIJEDLOG

Reply #4
Dobra je to ideja !  Predlažem i da hsaraga bude moderator tog podforuma! Obaveza mu je brisati sve postove u kojima je izraženo 'drugačije mišljenje'. Zna-se čije se mišljenje jedino može prihvatiti!
Damir

Odg: PRIJEDLOG

Reply #5
Dobra je to ideja !  Predlažem i da hsaraga bude moderator tog podforuma! Obaveza mu je brisati sve postove u kojima je izraženo 'drugačije mišljenje'. Zna-se čije se mišljenje jedino može prihvatiti!
Damir

dobra primjedba. 8) :P ;D :D ;) :) :-* :-* :-*

Odg: PRIJEDLOG

Reply #6
Podržavam ideju!
Samo tako kompleksnu i osjetljivu temu, kojoj je posvećeno barem 7000 od 14 000 postova na ovom forumu, ne može moderirati samo jedna osoba!
Predlažem zato da se osnuje mješovito povjerenstvo istaknutih članova NERD ekipe, tzv.Trust Mozgova, koji bi taj zadatak samoprijegorno izvršavali, kao što uostalom to  neslužbeno već nekoliko mjeseci rade.

LP!



Odg: PRIJEDLOG

Reply #7
i k tome taj humatinarni rad radimo volonterski. ;D

Odg: PRIJEDLOG

Reply #8
Podržavam ideju!
Samo tako kompleksnu i osjetljivu temu, kojoj je posvećeno barem 7000 od 14 000 postova na ovom forumu, ne može moderirati samo jedna osoba!
Predlažem zato da se osnuje mješovito povjerenstvo istaknutih članova NERD ekipe, tzv.Trust Mozgova, koji bi taj zadatak samoprijegorno izvršavali, kao što uostalom to  neslužbeno već nekoliko mjeseci rade.

LP!

i sprdaju se sa pravim modelarima. ???

Odg: PRIJEDLOG

Reply #9
u cije ime govoris?

Odg: PRIJEDLOG

Reply #10
Podržavam ideju!
Samo tako kompleksnu i osjetljivu temu, kojoj je posvećeno barem 7000 od 14 000 postova na ovom forumu, ne može moderirati samo jedna osoba!
Predlažem zato da se osnuje mješovito povjerenstvo istaknutih članova NERD ekipe, tzv.Trust Mozgova, koji bi taj zadatak samoprijegorno izvršavali, kao što uostalom to  neslužbeno već nekoliko mjeseci rade.

LP!
Nevjerojatno, čim je pao prijedlog da se napravi jedan podforum na kojem bi se postovi usera provjeravali, brisali, mijenjali javio se Black Adder !
Imaš pravo , niti trust mozgova 'NERED ekipe' nije dorastao tom zadatku kao što si ti Adder, imaš u tome najbolje reference i najviše prakse.
Zato predlažem tebe da predsjedaš tom 'mješovitom povjerenstvu', a mi ćemo marljivo učiti od tebe.

Uostalom i sam si rekao da je 7000 postova od njih 14000 na ovom forumu posvećeno 'kompleksnoj temi' iz čega se jasno vidi da ti ovaj Forum pratiš vrlo temeljito i više vremena provodiš na njemu nego li cijela 'NERED ekipa', pa je to još jedan razlog zašto tebe predlažem za osjetljivi zadatak.
Znanje je imanje !

@Hsaraga: čestitam, nisam ti vjerovao da češ dovesti i Black Addera na ovaj Forum i da će se javiti, dobio si okladu !  :D

Damir

Odg: PRIJEDLOG

Reply #11
ja sam izgubio okladu

čestitke kolega

nadalje........... i dalje smatram da je Black najbolja osoba za raditi reda u novoj podrubrici.
a i velika čast.....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: PRIJEDLOG

Reply #12
ajmo još jednu okladu...

tko je ovaj na slici

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: PRIJEDLOG

Reply #13
striček Rowan  ;)

Odg: PRIJEDLOG

Reply #14
ali ne vidim da je krenuo sa održavanjem reda na oglasniku ..... i dalje ima svega...
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe