Skip to main content

Topic: EDF Grippen-centar gravitacije? (Read 3835 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

EDF Grippen-centar gravitacije?

Pozdrav!

Ima tko ideju gdje bi trebao biti CG na modelu,sa Infinity-hobby-a,nigdje da to nađem.
Nešto sam našao na forumu,kaže 145 mm iza LE???
Model na slici.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #1
Kaj,nitko? :-[
Pa gdje su sad svi ti experti,znalci i profesori modelarstva???

 :(
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #2
Pa kakve bi to hodajuće enciklopedije trebale biti da znaju gdje je centar gravitacije na svakom pojedinom modelu  :D
Mora pisat u manualu, ak nema, isprobavaj dok ne nađeš gdje ti najbolje model leti, bolji odgovor sumnjam da ti netko može dati, osim ako nema taj model i točno zna gdje mu je CoG  :)
MAK Zapad

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #3
Da...
Manual niente jer da ima,naravno da bi pogledao,njuškao po netu,ali ništa našao tak da ću onda definitivno morati metodom pokušaja.
Zadnji put kad je letao i kad su krepale batke u zraku (ne pitati zašto) ,padal je ko list sa drveta,bolje nego helić,hi-hi!!!

Eto! ;D

Subota,letenje,kanal-preljevnica?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #4
Da...
Manual niente jer da ima,naravno da bi pogledao,njuškao po netu,ali ništa našao tak da ću onda definitivno morati metodom pokušaja.
Zadnji put kad je letao i kad su krepale batke u zraku (ne pitati zašto) ,padal je ko list sa drveta,bolje nego helić,hi-hi!!!

Eto! ;D

Subota,letenje,kanal-preljevnica?

LOL

Subota - ak bu lijepo vrijeme - vidimo se afkors ;)
Buš probal 550?
MAK Zapad

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #5
Možda donesem,ali definitivno dojdem sa par stiroporaca! ;D

Pozdrav tebi!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

 

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #6
CG ti je označen sa crnim crtama,to sam jedino uspel iskopati.
Robert

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #7
Hvala,bar otprilike.
I to je nešto!

 :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #8
Još +,- nekaj malo,naravno dok isprobaš... ;)
Robert

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #9
Kaj se zamaraš sa CG, bio on na pravom mjestu ili ne svi tvoji jetovi završe jednako, s dubokim zaronim ispod površine!
 Pozdrav prijatelju!

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #10
jOOOJ,samo sam te čekao!!!!
Jesi kaj izbrusil,a da leti?
Ajmo u subotu prijepodne malo letati!!! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #11
Pa i jesam, prašina leti na sve strane! Šala, ne stignem ništa samo šljakam, moram i u subotu i nedjalju nažalost.

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #12
 :(
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: EDF Grippen-centar gravitacije?

Reply #13
CG ti je označen sa crnim crtama,to sam jedino uspel iskopati.

Je,tu je negdje cg i na mojem.
Ostaje tako do daljnjega,izmiksao sam i vektorski ispuh i sad se čeka da ovaj orkanski maestral malo utuhne pa put neba.

LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian