Skip to main content

Poll

Kako držite palice?

  • Palčevima
    15 (57.7%)
  • Palac-kažiprst ("pinch")
    8 (30.8%)
  • Koristim obje metode
    3 (11.5%)

Total Members Voted: 24

Topic: Da li ste "thumber" ili "pincher" (Read 3236 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da li ste "thumber" ili "pincher"

Čisto me zanima kak leti ekipa na FlyFreaku  :)
Ja sam počeo klasika, thumb metodom, ali kak se više interesiram za heliće vježbam pinch metodu. Mogu letjeti i jedno i drugo, nezgodno mi je kod tzv. pinch metode što je malo koja stanica dobro izbalansirana kad ju staviš oko vrata pa niš od toga. Osjećaj je dosta drugačiji, kod pincha kao da su pokreti precizniji, a kod thumba brži, ja još nisam siguran što mi više odgovara, no mislim da ću se držati dobrih starih palčeva  :)
MAK Zapad

Odg: Da li ste "thumber" ili "pincher"

Reply #1
Ja probao oba načina, ali godine PES-a i ostalih igara na gamepadu su učinile svoje ;)

Odg: Da li ste "thumber" ili "pincher"

Reply #2
Thumb flyer, ali definitivno bih letio Pinch da mi ide tako, jer probao sam osmice i inverte osmice sa pinch na simulatoru i sve što mogu reći fantastično precizno ali jednostavno ne mogu tako upravljati =(

Tareq al saldi je thumb flyer tako da mi se čini da u princpu kako se naučiš tako letiš, iako mislim da je pinch precizniji.
InnovationMatters

Odg: Da li ste "thumber" ili "pincher"

Reply #3
I Bert Kammerer  ;)
MAK Zapad

Odg: Da li ste "thumber" ili "pincher"

Reply #4
lijeva ruka palac, desna pincetni hvat. problem je da nemam pult pa moram sa lijevom pridrzavati stanicu pa imam manjak prstiju
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Da li ste "thumber" ili "pincher"

Reply #5
lijeva ruka palac, desna pincetni hvat. problem je da nemam pult pa moram sa lijevom pridrzavati stanicu pa imam manjak prstiju
Ja bi tak neki pult probao, da vidim kak je s tim letit. Onda bi možda korisiti i pinch, jer stvarno je puno preciznije.

Odg: Da li ste "thumber" ili "pincher"

Reply #6
dugo sam letio samo palčevima..... nema mesta za debele prste na spektrumu, a onda sam u jednom trenutku sklepal neki pult i dobio malo prostora za prste , i sad mogu reči da je puno preciznije kad se privikneš na kombinaciju palac kažiprst , s početka je bez veze , ali  se isplati nakon privikavanja
dx9-xd8-gobac630

Odg: Da li ste "thumber" ili "pincher"

Reply #7
Ja sam jucer huver radio 2 x prvi put sa thumb a drugi put sa pinch metodom prvi put se cinilo kao da sam uzbuđen pokreti su bili živčani ,heli nije huver radio vise je letio okolo... a drugi put kada sam huver radio sa pinch metodom lijepo je stajao na mjestu  komande su bile "smooth" i P.S  kada je stanica oko vrata sa onom vrpcom onda je najbolje sa prstenjacima i malim prstićima držat stanicu vodoravno a vozit na pinch metodom(berem za mene) i onda nis nije cudno
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Da li ste "thumber" ili "pincher"

Reply #8
Misliš, haver

Nego, u zadnjih par dana mijenjam metode i nekak mi više paše palčevima, jer su mi prsti slobodni za prekidače
MAK Zapad

Odg: Da li ste "thumber" ili "pincher"

Reply #9
Misliš, haver

Nego, u zadnjih par dana mijenjam metode i nekak mi više paše palčevima, jer su mi prsti slobodni za prekidače
pa ekipa na lučkom kaže huver pa sam pokupio  a i to ovisi o čovjeku
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

 

Odg: Da li ste "thumber" ili "pincher"

Reply #10
Ma nebitno... Sad se pak mučim s otporom palica (eto kaj radi dokolica u nedjelju navečer  :D)
Prvo su bile dosta tvrde (na lijevoj mi to odgovara), a ovu na ciklici sam skroz opustio (i previše) sad sam našao neku sredinu. Definitivno ću ostati pri palčevima zasad, više mi paše, samo ne mogu naći otpor palica da nema neželjenog inputa, a opet da su prijelazi preko centra glatki  :)
MAK Zapad