Skip to main content

Topic: f16 pomoc (Read 6696 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

f16 pomoc

Slazem f16 na nitro pa neznam koju elisu moram kupiti...model ima oko 1m duzine i 80 raspon krila..motor ima 7,8 ccm otprilike...dosta je jak motor pa me zanima ako zna netko koja elisa bi bila dobra za njega..tj zelio bi da na pola gasa radi da ne opterecujem motor na max..znaci zanima mr koju elisu stavit na motor od 4ccm ako zna netko..hvala


Odg: f16 pomoc

Reply #2
kak se zove taj motor?


struja zakon, nitro USTAV

Odg: f16 pomoc

Reply #3
Magnum 7.5 ccm...neznam dal se moze napravit to sta me zanima...da ima snage na pola gasa dovoljno da drzi model u zraku...bit ce tezak oko 1.5kg

Odg: f16 pomoc

Reply #4
11/6 ili 11/7 ti ide elisa za taj motor. Ali posto je malo drukciji profil i sam model neznam kako ce raditi sa pola gasa ali 1,5kg nije neka tezina

Odg: f16 pomoc

Reply #5
za poljetanje češ ga morati opteretit do kraja, tj gas do kraja, a u zraku kada postigneš na brzinu, moči češ ga letiti na pola gas bez problema, nekužim zašto ga nebi letio na ful gasu, neče mu ništa biti, ja bi stavio nešto ok 11x7 prop.

Odg: f16 pomoc

Reply #6
Ček, šta? F16 kao jet na nitro motor? ili sam ja krivo shvatio?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: f16 pomoc

Reply #7
Znam da mu nece bit nista nego da susjedi ne popizde dok letim iznad kuca.. ;D probat cu sa tom elisom pa da vidim kako ce bit...hvala decki na pomoci

Odg: f16 pomoc

Reply #8
F16 jet na nitro pogon...dobro si shvatio...nesto cudno???

Odg: f16 pomoc

Reply #9
Nikad u životu nisam ćuo  za nitro jet niti ga vidio.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: f16 pomoc

Reply #10
Malo je cudno ali zasto ne...pa nigdje ne pise na koji pogon mora ici..bar taj model koji ja imam nema mjesta za jet pogon,ni za elektro turbinu..inace ima predvideno mjesto na repu za motor ali vjerojatno obicni elektro..buduci da ne volim te elektricne zujalice sam dosao do zakljucka da stavim nitro ali ispred motor kao i svi normalni modeli...ima cak na youtube jedan video f16 nitro bas kao moj..pogledaj ako nades..stavit cu slike kad bude gotov

Odg: f16 pomoc

Reply #11
vidio sam i ja taj modl na youtube, imas toki čak i edf turbine pogonjene sa nitro motorima,fenomenalan zvuk. Samo ti to pravi, dobro pazi na težište, i trebat če ti kod sletanja dugačka pista,da možeš sa brzinom sletiti. I naravno očekujemo fotke!

Odg: f16 pomoc

Reply #12
A pravi nitro ductedfan?  Dosta se toga letilo prije nešto vremena.

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: f16 pomoc

Reply #13
Pa ti doma sigurno imaš server iz kog čupaš sve ove podatke. Baš ću pogledat yubitou.
pogle ovog, Još kaže " i can only go to 25% trust becaus the airframe will brake apart"ili tak nešto.


http://m.youtube.com/watch?v=3DU1aLWVlYU



Spektrum dx7s i razni modelčeki