Skip to main content

Topic: EG-21Race nitro motor problem (Read 3328 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

EG-21Race nitro motor problem

Danas sam vozio jedan rezervar nitraca i odjednom je stao.Kad sam ga probao upaliti preko pull startera kao da nije imao kompresiju pa sam rastavio motor i vidio da pull starter jednostavno neokrene osovinu ili crankshaft.Vidim da na zamasnjaku gdje je klip povezan ima jedan mali pin koji je vjerojatno poveznica između osovine motora i pull startera,ali cini mi se da je toliko istrosen da jednostavno nema dodira sa pull starterom ili zadnjom stranom motora gdje je pricvrscen starter.Molio bi ako netko ima iskustva sa ovim da mi pomogne ili moram kupovati novi motor

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: EG-21Race nitro motor problem

Reply #1
Pronasao kvar.pin je ok ali iza njega je opruga koja se raspala u tri dijela.sad je poanta pronaci odgovarajucu oprugu

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: EG-21Race nitro motor problem

Reply #2
Ovo trazim ako netko ima za prodat

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: EG-21Race nitro motor problem

Reply #3
http://www.opruge-jatic.hr/
Rade opruge po narudžbi, moguće kupiti samo 1 kom


Sent from my iPhone using Tapatalk.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: EG-21Race nitro motor problem

Reply #4
kada bi nabacio dimenzije te oprugice... možda bi se nekaj dalo iskopat...
imam ja tog 'hmelja' po doma.. ja niš ne bacim, nego prvo povadim osovine, magnete, opruge, šarafiće i onda bacim...

Odg: EG-21Race nitro motor problem

Reply #5
Promjer opruge 2,5mm duzina 6,3mm

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: EG-21Race nitro motor problem

Reply #6
Pronasao oprugu.Nitrac je u pogonu

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: EG-21Race nitro motor problem

Reply #7
Ovaj motor je ociti problem.danas sam provozao buggy i samo je motor zaglavio odjednom.kad sam ga rastavio imao sam sta vidit.klip je popucao na par mjesta.gledam na hk dali ima za njega dijelove ali nema ga nigdje.POMOĆ

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2