Skip to main content

Topic: moja nova igracka :) (Read 5046 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

moja nova igracka :)

evo i kod mene u hangaru prava stvar  :) ..radi se o modelu twist proizvodaca hangar 9..raspon krila je 1212 mm a duzina trupa 1228 mm..u njemu su 5 standardnih serva marke graupner c577..motor je dvotakni super tigre sa prejebenim auspuhom..evo malo slika  :)

Odg: moja nova igracka :)

Reply #1
a jel mislis ti poletjet koji model ili ih samo skupljat? ili onaj sistem kupi/prodaj

Odg: moja nova igracka :)

Reply #2
a ovaj ce vjerovat zauvijek ostat kod mene..dok ga ne razbijem..sad moram cekat da skupim za tsanicu posto je vise nemam..a sistem kupi/prodaj mi se do sad nikad nije isplatio jer bi uvijek zesce ispusio

Odg: moja nova igracka :)

Reply #3
pa bitno je da se kupuje/prodaje a sad ko kome puši nije bitno
:D

Odg: moja nova igracka :)

Reply #4
hahahahaha  ;D :D

Odg: moja nova igracka :)

Reply #5
Da bacim malo bibera,

Ima se para za trgovine, pa mozda ce biti i nesto kn da se rijese staaari dugovi...?

Odg: moja nova igracka :)

Reply #6
a to blato na kotacu je malo prasine jer je na polici stajao a motor je koristen ali je ko violina

Odg: moja nova igracka :)

Reply #7
evo i kod mene u hangaru prava stvar  :) ..radi se o modelu twist proizvodaca hangar 9..raspon krila je 1212 mm a duzina trupa 1228 mm..u njemu su 5 standardnih serva marke graupner c577..motor je dvotakni super tigre sa prejebenim auspuhom..evo malo slika  :)
govali


za poćetak pozdrav svima, --- razmjerice me nazanimaju, da odma u startu kažem (mislim na ono koje kom dužan i kako ste prije trgovali)---
kako ja znam da nemaš letačkoog iskustva, ((bit ću malo grub) glupo od tebe što si uzeo ovako ljep model za poćetak) , al dobro, sad šta je tu je. kad si mi pričo o tom modelu nije mi se dojmilo da je nešto, al sad vidim po slikama da je jako ljep i šteta bi ga bilo odma srezat u startu, pa ću ti ja pomoć oko letenja i poletanja prvi put, da ti srce bude na mjestu.... ćujemo se za vikend ako bude li ;) jepo...

Odg: moja nova igracka :)

Reply #8
Ajde sada cemo se valjda vise vidit na polju .... A model ce bit dobar samo treba letit  ;)


Odg: moja nova igracka :)

Reply #10
koji si vlasnik ovog,ovaj je proputoval od zagoja pa do mora,a gdje je sad?

Odg: moja nova igracka :)

Reply #11
a ja stvarno neznam ko ga je sve posjedovao..to je duje prodavao a i žac mi je rekao da je to on nekad imao

Odg: moja nova igracka :)

Reply #12
Onako odokativno..model mi se čini skoro da i nije letio (možda malo blata na kotaču), ali motor mi izgleda nekako 'iskusan'..


Damir

ovaj model je itekako letia i imam smo rjeci hvale mada bi ja upozoria na jednu stvar a to je debljina bocne stranice trupa tocnije iznad napadne ivice krila (pogledaj prvu sliku)
to je mjesto najosjetljivije na lom pa je najvjerojatnije da ce prilikom kresa taj dio puknit pa ti predlazem stavi nekakvo ojacanje
down with the gravity

Odg: moja nova igracka :)

Reply #13
nabavi stanicu i što prije u zrak i meni avijuni love doma prašinu a sve u cilju da kada budem "spreman" poletim pilu koju sam kupio prošle godine :(