Skip to main content

Topic: DECATHLON ( MAIDEN) (Read 10603 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DECATHLON ( MAIDEN)

Reply #45
Raspon krila  1243cm
duzina 842,5cm
u njega mos i motor iz ficeka ugradit hehe  :D

sala mala..super si ga slozio i lijepo leti..iako me nitraci ne privlace(jos) uvijek mi je gust na livadi vidjeti kad zaprde..ugl,najsi model..ugodna zabava  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: DECATHLON ( MAIDEN)

Reply #47
da imam uvjete za slaganje i drzanje nitraca zasigurno bi imao prdavog trokrilca(model must have za mene) u hangaru..ima to ono nesto u sebi..a i dobro bi nam dosao jos jedan oprasivac komaraca na preljevnici..no za to se pobrinuo robi sa svojim mega oprasivacem  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: DECATHLON ( MAIDEN)

Reply #48
hvala kolega, nisu ni mene privlacili i mislio sam da je to prekomplicirano za mene, ali je zabavnije kud i kamo od elektro!

slažem se s tobom i nema tu puno komplikacija... zabavnije i puno puno interesantnije..

ja ga čekam da dođe na stanje i naručujem jednoga...

Odg: DECATHLON ( MAIDEN)

Reply #49
hvala kolega, nisu ni mene privlacili i mislio sam da je to prekomplicirano za mene, ali je zabavnije kud i kamo od elektro!

slažem se s tobom i nema tu puno komplikacija... zabavnije i puno puno interesantnije..

ja ga čekam da dođe na stanje i naručujem jednoga...

nadam se da neces morati dugo cekati, u svakom slucaju ces se iznenaditi koliko je taj model velik, i koliko mu je trup ogroman,ima mjesta u njemu jako puno, i da se jednostavno preraditi za nitro, za te novce razmisljam da jos jednog narucim! za svaki slucaj!  sviđa mi se takav model samo je raspon negdje oko 1500cm kosta oko 117dolara cak ga salju za hr, mislim da bi mi taj mogao biti sljedeci!

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15016__Decathlon_46_EP_Glow_62_6inch_Balsa_Ply_Kit.html