Skip to main content

Topic: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm  (Read 38531 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #135
ide na petrulje,hahahahah
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #136
idemo dalje- jučer sam naručio onive karike (prstenove) za motor pa ćemo probat s njima postići povećanje snage i kompresije, u međuvremenu dražićeva funtana se parkirala u moj hangar, 45cc motor, upaljen iz prve, snage ima za povuć i sebe i edga zajedno  :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR


Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #138
Avion ti je ružan, leti jako loše a motor uopće nema snage  ;D
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #139
Avion ti je ružan, leti jako loše a motor uopće nema snage  ;D
hahahah, ma da, sad kad bi zakačio edga na njega i katanu ne bi mogao povuć sve, morao bi katanu otkačit, hahahahah :D :D :D :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR


Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #141
eo danas nastavili s radovima na edgu, prominili smo karike-prstenove i sad radi jos gore nego sto je bio, jedva motor upali, ne da se stimat, frend mi je udesio auspuh, trebao mi na glodalici poravnat onaj dio sto ide na motor-on ga zguzvao, sreca da imam frenda koji radi s aluminijom i frenda koji vari aluminij pa ce mi napravit isti, trenutno sam stavio auspuh od neke motorne pile i cini mi  se da ga on gusi, objavit cemo nastavak radova na kletom motoru, imam zamjenu za letit ,funtana od drazica al mi edge prirastao srcu :) i jednom koliko je letio super fino leti, imamo jedan motor nitro od 25 cubica al ne da mi se stavljat nitro na edga posto su mi nepuzdaniji u radu,bar se meni tako cini, mada ima okretaje ko lud,njega smo nastimali
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #142
Samo ti se čini, već sam puno puta o tome pisao po forumu. Naravno da neki ASP ili drugi kineski divljak neće biti pouzdan kao neki dobar YS ili O.S. (ili stari talijanski Super Tigre, Webra...), ali dobar (samim time i skup) nitro motor mislim da radi čak pouzdanije od benzinca. Bolji omjer mase/snage, ali i puno skuplje gorivo.
Naravno da će i YS i O.S. radit ko govno ako nisu dobro razrađeni i podešeni.
Koji motor imaš i da li si ga kupio novog ili rabljenog? Kako si ga razrađivao (ako si ga kupio novog)?
MAK Zapad

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #143
motor je super tigre 25ccm, kupljen u nikse od kojeg sam uzeo katanu a on ga uzeo od duje :)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #144
pozdrav svima posto sam novi na ovom forumu. Imam istog EDGA i taj motor sto imas 25ccm ST. malo ce ti biti i 80 metara da uzletis. Osobno sam vise za nitro motore ali ako mozes prodaj taj motor i nabavi drugi  benzinac od 50ccm. Jer naprmjer 25cc nitro motor odgovara cirka 29ccm benzincu ali ti ni to nije dovoljno. Ma mom MARATONU koji je predvidzen za 30-32 ccm benzinca stavio sam OS 1,60 (26ccm) i odlicno visi na propeleru i viska snage ima.
Pozdrav iz Danske

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #145
pa koliko ti je težak taj model ako treba preko 80m za poletiti?

4.5kg s 26ccm poleti za 10m, ne 80.

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #146
Koga pitas?

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #147
ocito tebe kolega, tomi zna za moje muke :), ovaj moj edge je graupnerov i po uputama je previdjen za benzinca od 27ccm
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #148
Ako mene pita e vako. Sama konstrukcija gra.EDGE je napravljena za akrobaciju sam model je tezak 5.5kg i dok doda motor i ostalo ispadne da sa 26ccm moze letiti ko TRAINER. Moj edge je tezak 6.5 kg i motor od 50ccm mu odgovara ako hoces da izvuces maximum iz modela

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #149
neznam kako sliku da stavim ako moze neko pomoc