Skip to main content

Topic: brushless problem (Read 1583 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brushless problem

eto ja naisao na problemcic pa ak neko moze pomoc savjetom..
imam u modelu motor 50-50/580kV, trazi 80a esc i 15/8 prop. ja sam stavio 100a i 14/7 prop.
ugl na srednjem umjerenom gasu kad dodajem, motor titra ko da se gubi pa radi, a kad nabijem pun gas, zavrti bez problema..
batke su 6s 90c 5000mah
ako neko zna sta bi to bilo, savjet bi dobro dosao.. thnx
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: brushless problem

Reply #1
Pozz, jesi probao promijeniti taiming na ESC-u, možda je namješten za motor s više KV-a, to je samo moje mišljenje. Meni se to desilo s jednim turnigy motorom pa promijenio i radi.

brushless problem

Reply #2
probat cu jos i to jer je sad na auto timing. a ima i neko stelanje 8 ili 16 necega.. to jos nisam probavao..
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: brushless problem

Reply #3
Mislim da je kHz (kiloherca) ovisno dali je motor s malo KV ili oni brzi oko 3000.

brushless problem

Reply #4
580kV..
kak da stavim onda timing i te mhz?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

brushless problem

Reply #5
sorry khz
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: brushless problem

Reply #6
Bilo bi dobro da imaš neki MANUAL od reglera jer ti tam piše kak poštelati ,a isto tak programiraš kolko ti je polova motor.
Robert

 

brushless problem

Reply #7
nigdje nemrem nac podatak o broju polova
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: brushless problem

Reply #8
Pa probaj proguglati po modelu motora ili bar nekim podacima.
Bar sam ja tak pronalazil do sad,a druga solucija je mjenjati parametre pa se igrati,jbi ga.
Robert