Skip to main content

Topic: Art-Tech Cessna (Read 4267 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Art-Tech Cessna

Sto mislite o ovom modelu? Vidio sam na par mjesta da fino leti, itd.
Kakve su komponente unutra, da li se isplati uzeti ili je bolje složiti nešto? Za sad sam naručio Bixlera 1.1 ali mi se čovjek već tri dana ne javlja pa si mislim možda skemijati nešto drugo.

GORI mi pod nogama moram letit hitno.

http://www.iqcentar.hr/35175-art-tech-cessna-brushless-2-4g-red

Odg: Art-Tech Cessna

Reply #1
Za početak, odličan model, možda se može naći i jeftiniji na kojem mjestu ako ima kakvu akciju. Leti odlično, i stabilan je u zraku. Ja sam ga dobio sa jačim motorom i zadovoljan sam sa modelom.

Odg: Art-Tech Cessna

Reply #2
Za početak, odličan model, možda se može naći i jeftiniji na kojem mjestu ako ima kakvu akciju. Leti odlično, i stabilan je u zraku. Ja sam ga dobio sa jačim motorom i zadovoljan sam sa modelom.

hvala!

Odg: Art-Tech Cessna

Reply #3
Bila je ljetos na akciji, kupio sam ju za 700 kn, stanicu naravno prodao, imam svoju.
Super model za početnike, ali svakako prvo par sati na simulator. Ni jedan avion na daljinski ne leti duže od 10sec ako nisi prije toga proveo barem 5-6 sati na RC simulatoru.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Art-Tech Cessna

Reply #4
Bila je ljetos na akciji, kupio sam ju za 700 kn, stanicu naravno prodao, imam svoju.
Super model za početnike, ali svakako prvo par sati na simulator. Ni jedan avion na daljinski ne leti duže od 10sec ako nisi prije toga proveo barem 5-6 sati na RC simulatoru.

ma vozim već Zagija naveliko, ima tu negdje i filmić na forumu  :P

Odg: Art-Tech Cessna

Reply #5
meni je taj model poprilicno bzvz. svake godine dobije sansu da se iskupi, odradim jedan let s njim i opet ga vratim na ormar razocaran kao i svake godine. :)
ove art techove ima dosta ljudi s kojima letim i ne primjecujem da ih ikada nose na polje. drazi su im zagiji i depronci.

moja je sky artecova sa HK-a i imam motor od 180w na 3 celije gore, ova koja se moze naci kod nas je art tech sa 80w motorom i ide na dvije celije.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Art-Tech Cessna

Reply #6
meni je taj model poprilicno bzvz. svake godine dobije sansu da se iskupi, odradim jedan let s njim i opet ga vratim na ormar razocaran kao i svake godine. :)
ove art techove ima dosta ljudi s kojima letim i ne primjecujem da ih ikada nose na polje. drazi su im zagiji i depronci.

moja je sky artecova sa HK-a i imam motor od 180w na 3 celije gore, ova koja se moze naci kod nas je art tech sa 80w motorom i ide na dvije celije.

uu da to je puno slabije...

ma kopam već danima po netu koji model uzeti. letio sam dvaput do sad (Zagi), vrlo uspješno po meni. naručen Bixler 1.1 (makar mi se čovjek već 3 dana ne javlja na PM), tražim što i kako složiti za dalje već pa malo tu dosađujem po forumu :)

Odg: Art-Tech Cessna

Reply #7
slozi si F22 raptora, to se da napraviti za 2 popodneva, a model je super za pocetnike kao i za iskusne, zabave nikad kraja. Nisi napisao koju stanicu imas.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.



Odg: Art-Tech Cessna

Reply #10
Imam doma gotovovog depron F22 Raptora bez elektronike.
Poklanjam prvom koji dode po njega  ;)

hopa! moguće da stignem prvi, samo da organiziram neki auto :)

gdje treba doć hehe

Javi se na PM  ;)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters