Skip to main content

Topic: Bixler 2 FPV (Read 20096 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bixler 2 FPV

Reply #46
jel puca servo ruka na roll servu kod malo grubljeg sljetanja? ovaj kaj sad imam svako malo pukne ta ruka (posto je tu najslabiji), pa trazim neko bolje rijesenje


Odg: Bixler 2 FPV

Reply #48
Vidim bila je to pokazna vježba kako letjeti fpv . ;D

Tolko im vjeruješ da nisi htio ni storm resetirati.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Bixler 2 FPV

Reply #49
4100m udaljeno
  143m visoko
--------------------
kut od svega 2° u odnosu na tlo...  ???

fascinantno što sve 1.2GHz  probija na tom putu, hrpu stabala, lampi, žica...
5.8 brijem da nema šanse u tom slučaju, pogotovo jer je uz nas drvored
a letili smo prema bauhausu lagano u lijevo od nas i taman probijali signalom kroz sve to, nekih 100njak krošnji sigurno...


pravilo je inače 10°,  da bi se održao kvalitetan LOS, tj oko 720m u ovom slučaju


Odg: Bixler 2 FPV

Reply #51
evo par slika od danas, a za pola h i kratki video.


letio s malom keychain bez RF oklopa.

5.8GHz mi bacio preko 2km ali sam se okrenu nazad da ne testiram max domet baš iznad jaruna i po vjetru, i a kiša je krenula kapat po modelu  :D
fora je jer nije usmjeren kao moj 1.2 sustav(crosshair) pa nema smetnji ako si letim iza leđa, bez okretanja antene.

to će mi biti favorit za zimske avanture, planiram letit iz toplog auta a vani snijeg i minus °C  8)


Odg: Bixler 2 FPV

Reply #53
Pocetak Jaruna je bio na nekih 2km od nas i Tom je isprobao 5.8Ghz 600mw kombinaciju sa skewplanar i cloverleaf antenama i iznenadio sam se kako je dobra slika bila na tih 2km makar su cirkularne antene


Odg: Bixler 2 FPV

Reply #55
Da , nevjerovatno, tako dodje da i skines antenu isao bi bar 500m, čudo je taj 1.2

Odg: Bixler 2 FPV

Reply #56
S obzirom da obojica imamo 1.2 danas je bila prilika da istestiram i patch antenu koju sam si složio za Lawmate prijemnik. Za to malo novca izgleda da dobro odrađuje posao. Još da mi je došao anti glare film koji  sam naručio još prije jedno pola godine...  :'(

lp
Toni

Odg: Bixler 2 FPV

Reply #57
evo par slika od danas, a za pola h i kratki video.


letio s malom keychain bez RF oklopa.

5.8GHz mi bacio preko 2km ali sam se okrenu nazad da ne testiram max domet baš iznad jaruna i po vjetru, i a kiša je krenula kapat po modelu  :D
fora je jer nije usmjeren kao moj 1.2 sustav(crosshair) pa nema smetnji ako si letim iza leđa, bez okretanja antene.

to će mi biti favorit za zimske avanture, planiram letit iz toplog auta a vani snijeg i minus °C  8)

je u nedelju je vrijeme ipak poslužilo, a za zimske avanture pazi da niš ne pada  :D

Odg: Bixler 2 FPV

Reply #58
malo se radi na bixleru. planiram ga sad upicanit maximalno. malo me koci extraline je obecao na stormu ppm ulaz prije kineske nove godine a to bi mi uvelike skratilo muke u kabliranju. do tad polagano slaguckam.