Skip to main content

Topic: 12C (Read 3427 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

12C

pozdrav, imam bateriju od 3000 mAh , 3 s , ali 12 C.  dali mi je upotrebljiva za nešto, imam motor od 30 A, a strah me je da neće valjat, dali mi je ona uporabljiva za nešto osim za stanicu?

Odg: 12C

Reply #1
a 3000 x 12 ti je 36 Ampera :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: 12C

Reply #2
a 3000 x 12 ti je 36 Ampera :)

Samo kad je toliko jadna onda čisto sumnjam da je to nominalna vrijednost, prije bi rekao da je burst. Svejedno vrijedi probati a ako se pregrijava onda je totalno u banani.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: 12C

Reply #3
Gledajte, baterija je posve nova, nikad napunjena, zanima me dali je vrijedi napuniti i uopče pokretati, pa da mi poslje stoji, došla je 55€ pa mi je žao. tata ju je kupovo a nije pazio na C. Motor koji imam za nju je Roxy od 30 A nikad proban a regler je od 50 A. Očito je da mi treba druga beterije, terbam preporuku šta da radim sa ovom?

Odg: 12C

Reply #4
Probaj. Nemoj praznit odmah do kraja nego po malo, pa kad se počne grijat prekini radnju. Onda stavi punit i vidi koliko je punjač pokazao da je napunio. Ako je manje od 70% nazivnog kapaciteta onda je baterija preslaba > Odi na HC i kupi dobre baterije za šaku kuna pa se nemoj zamarati sa tom tvojom.

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: 12C

Reply #5
Ako nije nikad punjena a nije ni ispražnjena trebala bi biti ok.
 
I zašto ju nebi ispraznio punjačem na 3V pa je napunio? Vidjet ćeš koliko će struje ući u nju i u kakvom je stanju a mislim da može puna stajati.
 
Ak ju ne trebaš u oglas s njom.

Odg: 12C

Reply #6
već sam je stavio u oglas, naveo sam je kao batreiju za stanicu, rekli su mi da bi za to bila savršena. mislim da bi stala u Multiplex Royal serije ili u Graupnere serije MC , jer kod njig se pričvrščuje sa plastičnom šelnicom u samom kučištu. pa ako nekom treba nek se javi ....