Skip to main content

Topic: Izgubio elisu na Multiplex Easystar-u (Read 2629 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Izgubio elisu na Multiplex Easystar-u

Eto... i to se desilo.  :-[

Motor je PERMAX 400 6v.

Molim Vas pomoć koji propeler staviti (ako je moguće link hobyking ili sl.) te kako dodatno osigurati da se to nebi prečesto dešavalo.

Hvala na savjetu...

Odg: Izgubio elisu na Multiplex Easystar-u

Reply #1
ak se ne varam permax je brush motor..pa ti je to sreca u nesreci da usput uz propeler promjenis i motor ;)

savjet vrlo lako nades na netu..ja sam na hawksky-a dynamov easystar stavio 2826 od zagija, malo uredio trup da stane veci prop i sada imam raketu :D no uz manji motoric mozes dobiti tisi i duzeletni jedrilicni trener kaj easystar i jest.

eto,sretno.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Izgubio elisu na Multiplex Easystar-u

Reply #2
To je speed 400 brush motor. Prop traži 6x4 ili 5x5 apc
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Izgubio elisu na Multiplex Easystar-u

Reply #3
pogledat ću, vjerujem da u kutijama imam originalni prop za taj motor i model.
sa bijelim spinnerom, pa ti dam za badava naravno.

ako dobro pamtim, u vrećici s propom su uputstva, da se kapne kap CAKa na osovinu prije nego ga nasadiš i onda to ne mrda nigdje


Odg: Izgubio elisu na Multiplex Easystar-u

Reply #5
evo dođi po nju ako ti još treba,
badava naravno, meni stoji od jednog easystara koji je došao s tim setupom ali anravno išao je brushless unutra pa ovo nije korišteno.

ima i lijepe upute za ono što te mučilo...


Odg: Izgubio elisu na Multiplex Easystar-u

Reply #6
Baron ti živi u koprivnici.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Izgubio elisu na Multiplex Easystar-u

Reply #7
U Krapini a svaki dan u Zg. Gdje se nađemo?

 

Odg: Izgubio elisu na Multiplex Easystar-u

Reply #8
Joj sori da, zabunio se.
Spektrum dx7s i razni modelčeki