Skip to main content

Topic: Real Flight 4.5 Multiplayer (Read 16438 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Real Flight 4.5 Multiplayer

Evo molim zainteresirane da se jave pa da probamo malo letjet umrezeni;
Za one koji ne znaju RF4 ima opciju letenja vise korisnika odjednom umrezeni preko LAN/WAN protokola, pa evo ako ima ljudi koji bi se druzili u ova zimska vremena neka se jave a ja cu u medjuvremenu vidjet kako to nabacit na neki dedicated server da ne moram vrtjeti doma na PC-u, ujedno cu napravit TeamSpeak Server za kumunikaciju da mozemo srat ko foke...

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #1
cuj ja nemam niti jedan program ima usb prikljucak za stanicu specrtum od helica i aviona
ako imas koji program da mi kopiras pa da mogu instalirati
thnx


Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #3
cuj ja nemam niti jedan program ima usb prikljucak za stanicu specrtum od helica i aviona
ako imas koji program da mi kopiras pa da mogu instalirati
thnx

Koji kabel imas ja uzeo na ebayu ali nikako nemogu naterati da mi radi svi 6 kanala samo 4. Nemogu napravit da mi rade flaposovi.

Koji kabel provjereno radi da imam sve kanale i kako je potrebno ustimati za heli stanicu za realflight g4 nasao sam na netu ali neznam kako moram podesiti u samoj igri pod channel maping
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #4
flapove i kotace slozi tamo na Emu 3.4, imas dolje opciju, ja mislim da je default CTRL+1 za flapove i CTRL+2 za kotace;
ja imam usb kabel za futabu, radi i sa ostalim stanicama, vecinom ali za spektrum koji ide preko MIC ulaza treba instalirat jos neki dodatak




Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #8
ma nikako da ustimam da imam svi 6 kanala mozda drugi kabel narucit ili ici na opciju preko mic.

dali netko ima dongle emulator s kojim radi relflight s Expansion_Pack_6 dodatkom vec sam 3 puta unistaliro i instaliro igru uzalud jer nisam uspio naci emulator s kojim radi realflight a da ima pack 6
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #9
ma nikako da ustimam da imam svi 6 kanala mozda drugi kabel narucit ili ici na opciju preko mic.

dali netko ima dongle emulator s kojim radi relflight s Expansion_Pack_6 dodatkom vec sam 3 puta unistaliro i instaliro igru uzalud jer nisam uspio naci emulator s kojim radi realflight a da ima pack 6
ne radi ti 6 kanala preko stanice, samo 4, jedino u orginal verziji radi sa origigi stanicom bas za to
napisao sam prije da kanal 5 i 6 podesavas u Emu, flapovi i kotaci idu preko tipkovnice
za sad nema emu za pack6

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #10
hm nisam znao ja sam mislio da ljudi preko emu imaju svi 6 kanala
evo kako mi je u control panelu pogledaju OVDJE da ne duplam sliku i text


a kako onda ustimati je za heli?

jel imas msn ili skype?

Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #11
Evo slika sta trebas ukljucit za kanal 5 i 6;
Nemam pojima za heli, ja upravljam helijem sa default postavkama 

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #12
to mi je ukljuceno samo nisam vozio heli nikad zato i hocu na simulatoru zanima me kako gore, dole. Napravim ja ide on ali npr kad ga okrenem naopako kako onda da ide gore cim kao dam za gore nema gasa

hm nikako da slozim to
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #13
pa gore dole ti je palica gasa, odnosno pitch
kad okrenes ga okrenes naopako onda je i gas naopako, znaci stisces dolje palicu posto je kod helija neutral na sredini