Skip to main content

Topic: Real Flight 4.5 Multiplayer (Read 16437 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #15
imas li ti msn ili ksype da netipkamo ovdje jer meni gas nebude na pola hm izgleda kao sto sam reko nisam vozio heli i zato i hocu malo se zezat na simulatoru izgleda da mi je jasno gas mi treba biti na desnoj palici?
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #16
radi mi sad kad i napako letim sad jedino jos gas mi bude full jer sam stavio u channel maping gdje je full kanal pa neznam kako mogu regulirat jacinu gasa koji to kanal stavit ovaj puni neznam uopce sta je to
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #17
to ti mora bit na onoj kombinaciji CTRL+1 ili kako vec imas...znaci ona dva kanala koja nisu na stanici, kad radi stalno full gas znaci da je u 3D modu;

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #18
ok rijesio tnx ja mislio vec da je do kabla reko neprepozna mi svi 6 kanala a ono ni nemoze na emulatoru

evo letim polako razbijam helikoptere ko lud naopako mi to naviko sam da je lijevo gas pa mi treba da se naviknem malo ali ide polako

tnx na pomoci
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju


Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #20
kreneš od prvoga i 'mountaš ga',  tj. napraviš virtualni disk od image fajla s kojeg onda pokrećeš instalaciju, seriale imaš tamo u text fajlu sve.
kada traži disc2, mountaš drugi image i tako dalje...

daemon tools ili neki drugi je ok, imaš ga vjerujem i u tom cijelom paketu realflighta koji si skinuo...

ako želiš, možeš ti sa Nerom i sličnima spržitit sve te image fileove na optičke medije pa i klasično instalirati sve, i pohraniti za ubuduće.

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #21
Evo molim zainteresirane da se jave pa da probamo malo letjet umrezeni;
Za one koji ne znaju RF4 ima opciju letenja vise korisnika odjednom umrezeni preko LAN/WAN protokola, pa evo ako ima ljudi koji bi se druzili u ova zimska vremena neka se jave a ja cu u medjuvremenu vidjet kako to nabacit na neki dedicated server da ne moram vrtjeti doma na PC-u, ujedno cu napravit TeamSpeak Server za kumunikaciju da mozemo srat ko foke...


Ja vozim gotovo svaki dan... kad hostam multiplayer onda ga nazovem "RCekipa - CROATIA"... trebalo bi tko hosta da stavi ime servera nekako slicno da znamo. Ja obicno letim(virtualno) navecer iza 9.
Sto se tice pricanja netreba ti teamspeak jer realflight ima u sebi opciju koristenja mikrofona da ljudi koji igraju umrezeno mogu pricati i radi sasvim solidno. (isprobano).


Pozdrav!  :)
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #22
gdje to mogu skinut

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #23
da bar ima quad da se ispraksam letim jos koliko toliko kad sam iza cim ga okrenem problemi :) treba prakse ali polako savladat cu i to
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #24
kreneš od prvoga i 'mountaš ga',  tj. napraviš virtualni disk od image fajla s kojeg onda pokrećeš instalaciju, seriale imaš tamo u text fajlu sve.
kada traži disc2, mountaš drugi image i tako dalje...

daemon tools ili neki drugi je ok, imaš ga vjerujem i u tom cijelom paketu realflighta koji si skinuo...

ako želiš, možeš ti sa Nerom i sličnima spržitit sve te image fileove na optičke medije pa i klasično instalirati sve, i pohraniti za ubuduće.




možeš to malo podrobnije ..?
onak ko da sam ja brđanin neki koj nije vidio kompjutera i treba mu se sve objasniti ?

pliiiz?
pliiiiiz
 :'(


lp
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #25
skini power iso, instaliraj, restartaj PC,

i onda nađi one fileove koje si skinuo, i desni klik pa ovo odabereš,

onda ti se u My computer pojavi ikona kao da si ubacio CD, a nisi :)

i pokreneš s tog diska instalaciju, kada traži disc2, napraviš sve iz drugog retka opet, ali za file koji se zove cd2,

za 3 cd3 itd...

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #26
evo skinuo sam power iso i sam se komp išo restartat ..
ovdje sam skinuo http://www.poweriso.com/download.htm

i odem pod prvi skinuti fajl i kliknem na power iso i ne ponudi mi ovaj ''mount'' nego : dodaj u presliku
                                                                                                                                       dodaj u real flight...

kak napraviš ovaj sharescreen bit ce puno lakse

...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #27
prebaci iso u postavkama na engleski.

za slikanje ekrana,
stisneš tipku printscreen ili prntscrn kako ti već piše na tipkovnici,
i onda u npr paintu(start-programs-accessories) stisneš paste i sejvaš, pa uplaodaš na forum ili imageshack.us.

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #28
oke ja odustajem..

1. meni je printscreen na istoj tipki kao i insert samo dolje(kao 2nd option na kalkulatoru) i nikak ga nemrem dobit..caps lock,shift,sve sam pokušo..

2.tvoji fajlovi već jesu power iso fajlovi i zato imaš tu opciju mountanja,moji su i dalje rar Archive..

nišva hvala na pomoci pokusat cu skinut neki drugi tipa aerofly ako ga nađem negdje..
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Real Flight 4.5 Multiplayer

Reply #29
braco sta komplicirate pa to nema nigdje, odi jebote u ducan i kupis 5 praznih CD-a za 5kn, nasnimi ih gore i rijesena stvar, poslije ubacis jednog po jednog i instalirao si za 10 minuta sve a ne bavit se naukom sa fakin virtualnim govnima i slika ova, slika ona, screenshot ovakav ili onakav  :D