Skip to main content

Topic: Evo jedan novi video (Read 7181 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Evo jedan novi video

FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Evo jedan novi video

Reply #1
Ma nema greske, vrhunski odradjeno, pogotovo scena kad ides izmedju dva tornja, svaka cast decki  ;D

Odg: Evo jedan novi video

Reply #2
Uh, skoro sam pao sa stolice ... odlični kadrovi, vrlo hrabro ... taj mi je toranj stalno zapinjao za oko, ali blizina avenije i promet, nisam se usudio..čestitke !!

Baš nešto razmišljam, nakon sve ove brushless groznice i poplave jeftinih i dobrih gimbala, tko god radi nešto profesionalno na kraju uzme Zenmuse...hmm...
Ne znam je li do Vimea ali i ovdje ima sitnih trzanja po videu...

I da, nisam uhvatio poveznicu s tobom, jesi li ti pilot ili ..??

Pozdrav !

Odg: Evo jedan novi video

Reply #3
Pozdrav, je, sve piše na vimeu :). Sitna trzanja su više prisutna kad ideš brže zbog vjetra a i tu i tamo neki prop nije balansiran :).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Evo jedan novi video

Reply #4
Koliko maksimalno mozes dignuti kameru da ti krakovi ne ulaze u kadar, mislim ovo sto vidim je vec super

Odg: Evo jedan novi video

Reply #5
Balls Of Steel! :D

Vrhunske snimke, super smontirano, najdraži mi je kraj kad ideš unatrag i drva se pojave u kadru. Odlično osmišljeno!

Odg: Evo jedan novi video

Reply #6
Za takve scene jednostavno moraju biti dvojica, onda je to prava stvar

Odg: Evo jedan novi video

Reply #7
Hvala decki :).

Koliko maksimalno mozes dignuti kameru da ti krakovi ne ulaze u kadar, mislim ovo sto vidim je vec super

Kada idemo prema toweru, gore se mogu vidjeti propeleri tak da je to tu negdje.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Evo jedan novi video

Reply #8
Ej, zaboravih pitati, to si vozio preko FPV-a ? Je li moguće tako nešto uopće odvoziti bez FPV-a, na oko ?

Ako je FPV, onda imate 2 video linka, + RC ... koje su sve frekvencije u igri da si ne smetaju međusobno ?

Odg: Evo jedan novi video

Reply #9
Ej, zaboravih pitati, to si vozio preko FPV-a ? Je li moguće tako nešto uopće odvoziti bez FPV-a, na oko ?

Ako je FPV, onda imate 2 video linka, + RC ... koje su sve frekvencije u igri da si ne smetaju međusobno ?

Moguce je ;).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Evo jedan novi video

Reply #10
Legendo  :D

Odg: Evo jedan novi video

Reply #11
Ma mrakača, jedan moj kompa vas je vidio bas kad ste to snimali , veli opaka masina u zraku. Dobra fora bi bila da kad vec vozite dvojica, tak kad odes gore i radis kadar da naglo se spustas dolje sa kamerom prema tornju, hexu okrenes prema sebi tako da krakovi gledaju prema dolje u smjeru tebe, a kamerman okrene gimbal kontra i onda mu krakovi vise ne smetaju toliko. Ma kad imas takav stroj mozes cuda raditi, samo naprijed

Odg: Evo jedan novi video

Reply #12
Ma mrakača, jedan moj kompa vas je vidio bas kad ste to snimali , veli opaka masina u zraku. Dobra fora bi bila da kad vec vozite dvojica, tak kad odes gore i radis kadar da naglo se spustas dolje sa kamerom prema tornju, hexu okrenes prema sebi tako da krakovi gledaju prema dolje u smjeru tebe, a kamerman okrene gimbal kontra i onda mu krakovi vise ne smetaju toliko. Ma kad imas takav stroj mozes cuda raditi, samo naprijed

Misliš da ga nagnem prema sebi pa dole da se digne zadnji kraj?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Evo jedan novi video

Reply #13
Pa da, onda mu se zadnji kraj nadigne i onda mozes kameru vise nakositi gore. Neznam na cemu letis, ali ak imas nazu vidio sam da ekipa koristi foru sa home lock dok snimaju. Okrenes ga sebi i palica prema sebi i samo ga vuces sebi. Ali mislim da si ti iskusniji pilot, tebi to netreba, makar te to moze i vise zbuniti. Evo ja sam bas danas zapalio svog ddg quada i bas probao snimati da kamera gleda ful gore, super efekat, jos da imam bolju kameru, hehehe

Odg: Evo jedan novi video

Reply #14
Pa da, onda mu se zadnji kraj nadigne i onda mozes kameru vise nakositi gore. Neznam na cemu letis, ali ak imas nazu vidio sam da ekipa koristi foru sa home lock dok snimaju. Okrenes ga sebi i palica prema sebi i samo ga vuces sebi. Ali mislim da si ti iskusniji pilot, tebi to netreba, makar te to moze i vise zbuniti. Evo ja sam bas danas zapalio svog ddg quada i bas probao snimati da kamera gleda ful gore, super efekat, jos da imam bolju kameru, hehehe

Ja i dalje planiram napraviti nešto kao LUX Q/HF ali veči pa nema nikakvih problema da kamera ide full gore :).
LuxHF

FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3