Skip to main content

Topic: stari neaktivni članovi (Read 5950 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stari neaktivni članovi

Baš sam se zapitao što je s takvim ljudima, prije su puno i poučno pisali ali su svi sad neaktivni.
Neki od njih koje se sjećam: denis zna koji put nekej napisat, robikenobi isto, pongra, gyro, to je sve što trebaš znati(Ivan),simpi, mirac, devastori tak ta ekipa koja se zezala po forumu. A sad nema ni jednog od njih.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #1
Baš sam se zapitao što je s takvim ljudima, prije su puno i poučno pisali ali su svi sad neaktivni.
Neki od njih koje se sjećam: denis zna koji put nekej napisat, robikenobi isto, pongra, gyro, to je sve što trebaš znati(Ivan),simpi, mirac, devastori tak ta ekipa koja se zezala po forumu. A sad nema ni jednog od njih.

Ja osobno cekam da me opet primi kak se spada, krenem razbijat i to je to..zlobnici ce reci, ozenio se :-D

Sent from GNote,
my YT channel:
http://www.youtube.com/user/Mirac78

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #2
Ok, htio sam malo potaknuti te starije članove da ponovno pišu jel mi je bio gušt gledat ih kak se zezaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #3
Sjetio sam se I kobca i njegove zelene jedrilice, marijom je prije bio aktivan sad zna koji put nekej napisat i tak.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

 

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #4
Evo i mene, da ne kazete da sam nestao  ;) Pratim zanimljive teme  :)

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #5
Pod denis sam mislio na onog iz dugog sela, ali drago mi je.
Moram priznat da svakim danom ima sve manje postova i forum nam prolazi
malo teže vrijeme. :'( :'(
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #6
toki. pojavili su se neki novi ljudi. modelari bi ih mogli nazvat. bave se modelarstvom,jel...no onda su se stari nasli ozlojedenima pa su prozvali nove. i od tada vecinom samo to i rade. kada nema novih prozovu si nekog starog. usput su izgubili smisao za postenje i kulturu. prozvali se bogovima kako ovog forumeka tako i modelarstva. naravno na nacin da samo stari modelar jest modelar. i sada eto najmladi modelari pitaju gdje je zabava...pa ovdje...u zatvorenim djelovima...u nebu nedodirljivome...ovdje negdje samo je nema..ali je tu...negdje...sjedni, uzivaj, eto je sada ce doci...zabava ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #7
Ja bi prije reko da je manjak sunca i toplih dana kriv za takvu neaktivnost na forumu
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #8
 ;) pozdrav od mene svima koje znam i koje na žalost ne znam ... nadam se da bude vremena i prilike da se i osobno s ovim drugima upoznam i dapače potrudil se budem da slijedeće godine budem i aktivniji i više vremena provedemo na kakvim livadama uz druženje ....
moram se osvrnuti i na ozlojađena pisanja štovanih kolega oko malih i velikih bogova u ovom hobiju a na način da ne napišem ništa ..
nije me bilo neko vrijeme a iz osobnih razloga Hrvatske stvarnosti i svakodnevnice ( promjena posla i raznorazne poslovne i privatne  aktivnosti ) a iskreno se nadam da dolaze bolja vremena i više slobodnog vremena

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #9
trenutno i ja u kum denis prolazimo  cari ocinstva tak da se i nema slobodnoga vremena a i tu je zena cim velis ...cuj isel bum leteti s deckima ... koda idem u birtiju s najvecim cafutama ,tak da smo malo na ledu jos neko vrjeme bar kaj se mene tice....

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #10
Super pongra, drago mi je da dam vad malo potako.
Mise nalazimo svaki vikend oko 12-2 pa do mraka na preljevnici
a znam da je to blizu tebi i Robiju.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #11
bilo bi mi drago ali :((  ovaj vikend Frankfurt slijedeći ?? a onaj tamo iza Skopje :((  i tako do Nove godine

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #12
...sve prolazi i "to" proci ce... 

...covijek se uglavnom svega zasiti kroz neki period, nije kod svakoga isti. Tako i za modelarstvom pomalo nestaje onaj stari žar. Mozda u nekom trenutku u sebi mislis da se toga nikada neces ostaviti, ali cim se vise izgustavas, vise toga probas, prodju i godine u tome....  nema to konkretno veze niti sa obvezama, djecom ,poslom...   ... kao kada neki novi model slozis, ne letis ga zauvijek, zasitis ga se kroz neko vrijeme i stavis na stranu, tada se krenes zabavljati sa nekim drugim modelom... ...sve prolazi i "to" proci ce...

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #13
dobro da ima milijardu razlicitih modela :)

Odg: stari neaktivni članovi

Reply #14
nema se vremena za piskaranje..... samo letenje

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe