Skip to main content

Topic: FrSky Taranis (Read 137312 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FrSky Taranis

Reply #180
Puno :) :) :)
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: FrSky Taranis

Reply #181
Nisam, dobro bu dosel za male BNF helijanere a za ozbiljne stvari bum uzel 14SG  :)
MAK Zapad

Odg: FrSky Taranis

Reply #182
Šalm se, novi DX6 je OK - prjatelj je kupil pa sam se malo igral s njom. Jeidno nam je kombinacija TM1000 + vario izvadila mast - bugovito do boli.

14SG - kaj se misliš 2 x zaj***t :) :)

Taranisa zemeš šale radi - niš ne košta sve može.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: FrSky Taranis

Reply #183
Kaj ovaj forum ima neki ćudoredni software - ja lijepo napišem u kompletu zaj***t a on meni ubaci zvjezdice u "proste" riječi.

Robi lijepo napiše zajebal i njemu niše ne ubaci.

Samo test.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: FrSky Taranis

Reply #184
Hehe  :) Da, Taranis je fakat bomba od stanice... Mozda se i jesam malo zeznuo, ali moja nestrpljivost je rekla svoje, a i dobio sam novu DX6 za OK lovu s AR610 (i vec godinu dana mi doma stoji zapakirani DSMX satelit kojeg nitko nece kupit)

Kaj se tice cenzure, KAKVA JE OVO DEMOKRATIJA?!  ;D
MAK Zapad

Odg: FrSky Taranis

Reply #185
od pocetka sam imao spektrum stanice i bio zadovoljan s njima hvalio ih na sva zvona itd itd  a onda sma uzeo taranis
nebi se vise vratio na spektruma
jedino sta mi ful na taranisu fali je onaj lijepi gumeni grip sa spektruma  :D

Odg: FrSky Taranis

Reply #186
Horus na Toledo Show (jučer). Prototip kakav je sada. I dalje tvrde da prodaja kreće ovo ljeto. Nema OpenTX - za sada - a dobra je vjerojatnost - nikada.

[attach=1]
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: FrSky Taranis

Reply #187
Pitanje u vezi d4r i taranisa. Svako malo mi se kao odbinda a simptomi postanu da ima veliki delay na svim kanalima i totalno je ne vozljiv, dok ponovo ne bindam, tek onda je sve ok

Odg: FrSky Taranis

Reply #188
Gimbali - 9D, 9E, Horus (da imaju hall senzore)


9E slijedeći mjesec (navodno proizvodnja već radi) , Horus -Srpanj



if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

 

Odg: FrSky Taranis

Reply #189
Horus Listopad 2014 - Travanj 2015  - pronađi 5 razlika :)

[attachimg=1]
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: FrSky Taranis

Reply #190
1. Nemaju iste gimbale?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: FrSky Taranis

Reply #191
Natpis 'Horus'..i ovaj lijevo dole pushbutton ne vidi se
Da li ima opcije..

Odg: FrSky Taranis

Reply #192
Uf pa vi to zaozbiljno.


+ oled ekran (navodno u proizvodnji još bolji), desno dolje jog dial, pali/gasi.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: FrSky Taranis

Reply #193
Nije isti rub oko displaya, pa cak nit display!

Crveni poklopac preko power tipke!

Natpisi ispod prekidaca, natpis horus!

Nije ista imitacija carbona na stanicama!

Tipke nisu isto smjestene lijevo od postavki!

Drugi gimbali!

Na desnoj strani tipke od postavki!

Centralne trim tipke!

Prekidaci s gornje strane gdje dode inace antena, nisu isto smjesteni, na starom su jedni ispred drugih, a na novoj verziji jedni pokraj drugih!

Odg: FrSky Taranis

Reply #194
:) oko sokolovo
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }