Skip to main content

Topic: PILOT SBACH 35ccm (Read 33376 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #90
Biće buke sljedeći put kad će ribiči biti tamo...zadnji put za divno čudo niti jednoga :D


Ako bude problema premjestit ćemo se malo niže na onu lokaciju di smo se pelali kad je ful puhalo i bok.

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #91
Sbach se danas odlucio malo zaznjarati sa zemljom!

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #92
aaaaaaaaa


Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #94
malo neravno...


Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #96
Jbg.. to je zajebano kod tako "malih modela" nepredvidivi su totalno.. imaju svojih mušica, kolega isto ima extru mislim 1.6m i uvijek mu je na sljetanju bila divlja, jednostavno treba ih dobrano napičit i sljetat... vjetar, kriva procjena i taj tren nema uzgona i samo cocne... niš krpaj to i ponovo u zrak  8) , moja extra je skprana i čeka sunčane dane i suhu pistu a to je za 5mj cca  ;D

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #97
A mislim, gle, on je malo zivcaniji, ali to tek pod gascinom, ali opet je toliko miran da doslovno i glajda 5 na sat i to bez ikakvog gasa, tako da nije ostao bez uzgona, posto sam prilazio s nekih 50 kmh!

Opet mislim da je 185cm raspona i nije premalo, da bi bio toliko prezivcan, ja ipak mislim da je do mene, posto sam poslje gledao na stanicu i shvatio da letim vec dva vikenda a expo na nuli!

Prije 3 tjedna sam programirao u stanici novi model i zaboravio namjestit expo na elevatoru!

Tako da mislim da sam mozda piknuo nijansu elevator prema dole, i sbach aj bok!

A nis, sada popravit trap i elevator, posto ga je stajni trap pogodio i doslovno smrvio i onda opet gas!

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #98
Expo ti je samo stvar navike koliko si smiren dok letis, ja obicno kod akrobate u pocetku stavim expa i kasnije ga postupno skidam... Na slijetanju kod takvog modela uvijek idem malo brze,velike su kontrolne povrsine i na maloj brzini je to smrt. Zato ja recimo uvijek isprogramiram dual rate, jedan za polijetanje i slijetanje a drugi za ostalo letenje :D
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #99
A gle, ja ga letim vec neko vrijeme bez expa i mogu samo reci da s ovim pomacima na povrsinama, kako je namjesteno, da bi ga i 90% profica zaljepilo u zemlju vec pri poljetanju!

Meni je sve namjesteno za 3d, s tim da sam ja jos malo povecao otklone :D

A opet dual rate ne zelim programirati, posto zelim steci sto bolji osjecaj u palicama!

Samo mislim da mi je vrijeme da stavim vece palice na stanicu, posto su ove jako kratke, pa prejako odmah i reagiraju!

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #100
a moraš priznati da na preljevnici nije ni trava baš neka, sigurno je zapeo za neki busen koji ga je zblokirao gdje je puklo sve, navikao si na finu travicu

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #101
Ma travica na Preljevnici je super za veće modele, nije u tome bio problem :)

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #102
S-bach jako je lijepo letjeti ali sigurno nije za neiskusnog pilota.Odaziva se brzo a "nervozan"je toliko koliko je nervozan onaj ko ga upravlja.Ima i jedna stvar koju sbach ne oprašta a to je slab CG,taj mora biti u nulu inače se vrlo teško upravlja njime.Expo bez toga neide jer ga upotreblkavaju najbolji pilotni na svijetu,oni su o sugestirali da ga proizvođači stanica uključe.
Vrlo dobra kombinacija je sbach sa 3 axe gyroscopom FC 130 Dualsky puno olakša letenje i nije nervozan.
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #103
Gyroscop nije nikako za ovaj model, niti bi ikada letio s njim!

Opet ponavljam, ja jesam imao expo na tom modelu, ali na updateu taranisa sam obrisao sve programirane modele i kada sam ponovo programirao modele na sve sam stavio expo, osim na elevator!

Programirao sam ga na brzinu na livadi, pa sam imao propust s elevatorom!

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #104
Bas gyroskop je za taj model i ne samo za taj nego za večino akrobata sa jakim motorima znam jer letim to. Ugrađen je i na Edgu 540 i leti dosta bolje nego bez... No stvar okusa i navike.
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20