Skip to main content

Topic: Pult za stanicu (Read 3288 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pult za stanicu

Čitam upravo temu "Pult za stanicu" i kad sam htio odgovoriti - javi se - "Tema ne postoji". No svakaj.

Anyway u prilogu par pulotva za stanicu. Spremni za cnc ili pdf pa rezbarska pila. Naravno svi se mogu prilagoditi po potrebi.

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Pult za stanicu

Reply #1
Cekaj a di je taran'ca :D

 

Odg: Pult za stanicu

Reply #2
Dobiš jeftino ;)



if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Pult za stanicu

Reply #3
Pult za Spektrum DX6i je napokon završen.
Renato, hvala za nacrt, stanica pristaje na milimetar.
Za materijal je korištena 6mm šper ploča iz Bauhausa (restlovi), bezbojna lazuira i filc samo-ljepiva tapeta. Sve skupa cca 40kn
Ja sam umijesto šipke napravio drvene uške sa rupama na koje se kopča remen (imao viška špere a nisam imao šipku  :) )

Jedini nedostatak je što su mi sada orginalni DX6i stickovi malo prekratki pa ako ima netko za prodati duže, neka mi se javi na PP.



 

Odg: Pult za stanicu

Reply #4
Pult za Spektrum DX6i je napokon završen.
Renato, hvala za nacrt, stanica pristaje na milimetar.
Za materijal je korištena 6mm šper ploča iz Bauhausa (restlovi), bezbojna lazuira i filc samo-ljepiva tapeta. Sve skupa cca 40kn
Ja sam umijesto šipke napravio drvene uške sa rupama na koje se kopča remen (imao viška špere a nisam imao šipku  :) )

Jedini nedostatak je što su mi sada orginalni DX6i stickovi malo prekratki pa ako ima netko za prodati duže, neka mi se javi na PP.



 
Prijatelju trebale bi mi dimenzije, imam nacrt ali ne dimenzije, pa ako nije problem da poizmjeris, i da, kolika je visina koju si stavio, il si to radio onako po stanici, jer je i u mene ista.

Unaprijed hvala.
Bitno da se leti.

Odg: Pult za stanicu

Reply #5
Bump.
Bitno da se leti.

Odg: Pult za stanicu

Reply #6
Pult uskoro završen.

Poslano sa mog C6902 koristeći Tapatalk

Bitno da se leti.