Skip to main content

Topic: ..svatko leti na svoj način.. (Read 23381 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

..svatko leti na svoj način..

 :D   evo kak smo od modelara postali padobranci  :D :D :D :D


Parachute car tow
ha ha ha  8)

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #1
Dali je to netko koga znamo..?

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #2
paa ja hee he


Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #4
pa je, zato smo sad nabavili 80m špage,,danas idemo opet letit...ali nebudemo više od kojih 15m koristili he he..


Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #6
filmič bude budemo uzeli kameru baš,ovo je s mobitelom snimano he he...a zakaj ne više od 15? zato jer je to tandem padobran kojemu su istekli resursi i na mjestima di su špage se več počel malo parati i nebi hteli baš riskirati. da ne govorim da imamo home made gurtnu xD


Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #8
ma da...nekaj se dogovaramo kaj bi nas 4 kupili zajedno jedno paraglider krilo početničko pa bi onda iskoristili tih 80m  :D    

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #9
Dećki kao nastavnik padobranstva moram vas upozoriti da radite gluposti... nije to tandem padobran nego PARA FOLL vjerovatno 282 i bez originalnog sistema veza i pravilno uštimanih komandi nemojte to raditi... Imam dosta iskustva sa "šlepom i vidio sam dosta gadnih padova zato Vas molim da jedino sa kompleturanom opremom i nekim jako iskusnim padobrancem uz dobru pripremu ako već želite pokušate to raditi kako treba...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #11
ma da...nekaj se dogovaramo kaj bi nas 4 kupili zajedno jedno paraglider krilo početničko pa bi onda iskoristili tih 80m  :D  
Prvo, onoga tko vam proda paragliding krilo treba kazneno goniti,
Drugo, manite se čorava posla... osim ako ne želite u invalidsku penziju
Treće, vitlanje nije za..bancija i na ovoj snimci ti se moglo dogoditi gro sranja, ali znaš onu narodnu: "Bog čuva...

PS. Ništa zamjeriti, samo prijateljski upozoravam
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #12
Zakaj ne više od 15 m? Ako imate 80 iskoristite 80... :D

I obavezno filmić na Yubito... ;D
Robi, Robi, pa ja sam mislil da si pametan dečec...
Tak ljude drukati na glupost  :o
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #13
Ma inače jesam, ali me tu i tam uhvati žuta minuta... :-[

Naravno da mi nije u interesu vidjeti kolegu da se rasipa po polju...
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: ..svatko leti na svoj način..

Reply #14
a jeste starci jao pa mladi smo ludi i puca nas adrenalin i voljni smo riskirati da se zabavimo he he he. danas smo s nekih 15-ak metara štrika se vukli i od oka je visina bila oko 4m. i neznam zbog čega bi trebalo tak kazneno goniti tog ko bi nam prodal to krilo več sad su neki od nas punoljetni a kroz koji mjesec budemo i ostali. i da,, Zlatan je u pravu nije tandem padobran već para foil.