Skip to main content

Topic: ZG DLG na livadi (Read 4774 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ZG DLG na livadi

Baš si razmišljam.


Negdje iza 18:30 malo bacanja ELFa na travici, hortikultura....


Možda još netko...
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: ZG DLG na livadi

Reply #1
Vrijeme je bilo odlično. Ovo mi je bilo prvo čukanje ove godine. :D
Vjetra baš nije bilo previše, pa intervali čukanja na samom nasipu lijevo-desno nisu dugo trajali.

[attach=1]

[attach=2]


[attach=3]


9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: ZG DLG na livadi

Reply #2
Ako misliš probati termike malo jače (da vidiš i shvatiš što se ustvari tu događa i kako priča funkcionira), predlažem doći na livadu oko 11h ili oko 15...ako ima lijepih kumulusa onda bilo kad :)


Predvečer je lijepo i mirno, ali svega par puta smo penjali kako treba (oslabi termika), u većini slučajeva je to samo traženje "nule" iliti cijeđenje kako bi što duže ostali u zraku (taj dio mrzim jer me Pećinaros uvijek pobijedi :D )

Odg: ZG DLG na livadi

Reply #3
Boha, steta kaj sam tvoj poziv prekasno vidio ali mozemo organizirat neki meet za sutra ujutro. Ima li raspolozenih za termicarenje?

@ZED: Zadnjih dana se ujutro prije posla malo nahitavam sa ELF-om i vec od osmice je termika dovoljno jaka da ELF-a  digne u nebo. U to doba jos nije vruce i dobar je trening prije posla :)

LP,
         Sasa

Odg: ZG DLG na livadi

Reply #4
Ja cu biti sutra na livadi od 8 do 10 h.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: ZG DLG na livadi

Reply #5
Ja i junior takodjer.

LP,
      Sasa

Odg: ZG DLG na livadi

Reply #6
Ja bi mogao doć, sam nemam bateriju. Ak neko ima za posudit ili za prodati s konektorom za prijamnik dođem vjerojatno.  :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: ZG DLG na livadi

Reply #7
Toki bogec jen dok ti slozis tog Elfa ubuđat ce se bokte :D


Odg: ZG DLG na livadi

Reply #9
Jbg Zed, škola. ;)
Letil je danas ujutro, savršen model! ;D
Hvala puno Saši i Bohi na pomoći.
Spasili ste me :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: ZG DLG na livadi

Reply #10
Plavi ne kužim kaj si štel reći :)