Skip to main content

Topic: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!! (Read 6767 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Jedriličari, hvalili ste na sva usta Arijana Hucaljuka, njegov skill i uspjehe (podržavam). Što sad nakon što je napravio pizdariju koja nikad u povijesti nije viđena u natjecanjima?
Svi šute, nema komentara, nema objava...


Za vas koji znate priču, da li bi mu (kao i ja) oteli licencu na jedno 5 godina, diskvalificirali, što? Možda podržavate ovako nešto?
Imamo i prekrasan video ::)


https://www.facebook.com/darius.mahmoudi.5/videos/10204198408271227/



Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #1
nesportsko ponasanje piff, daleko je to od nesportskog ponasanja sta su doticna gospoda radila.  Nek stave i pljusku sletanja naopako u tocku sa zvukom sirene, jer drugo nisu ni zasluzili. Podrska Arijanu.


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju


Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #3
Prijatelju, oni koji neznaju priču (kao ti) nemaju se pravo javljati, pametovat i presuđivati.. Nisi bio tamo i neznaš šta se tamo događalo kao ni 90% komentarora sa priloženog videa.. A i nekoliko hrvata koji su ranije komentirali i podjelili video.

Takve stvari događaju se na svakom drugom natjecanju  (a ne nikad u povijesti) samo diskretno, a neke stvari žele se napraviti očigledno u inat drugom nesportskom ponašanju prema tebi.

 ;) ;)

Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #4
Ja samo vidim ono sto je snimljeno posto nisam bio tamo, a to je da je natjeravao druge modele po zraku kako bi ih srusio pa je na kraju i uspio.
Ovo tvoje je klasicni hrvatski odgovor - kada netko pobijedi onda se hvalimo a kad usere motku onda svi sutimo...

Ako nije kriv onda ce biti lako pred svima objasniti sto se dogodilo, zar ne?

Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #5
Ok, pustimo Arijana na sekundu... ako se to namjerno rusenje  desava cesto na natjecanjima vjerujem da bi do sada vec promjenili pravila jer ipak se  leti sa 2-3 soma eura.


meni je stvarno svejedno tko je kriv ali zanima me dali je uistinu imao dobar razlog za to jer ocito nije slucajno..




Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #6
Evo odgovora od Arijana

 MrHucaljuk   ! No longer available   +Michal Vágner don't be so quick to judge when you only know just a fraction of what really happpened (and that is from the side who actually caused all of this)


don't be so quick to judge when you only know just a fraction of what really happpened (and that is from the side who actually caused all of this)

Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #7
Mene čudi i jako interesira zašto se dragi kolega Diogen nije očitovao u ovoj temi?

Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #8
Daj "Zed" nemoj dizat tenzije.Ako čovjek neće komentirat to je njegova stvar,sorry kaj i ja komentiram ovaj tvoj post ali moro sam zbog toga jer svatko ima pravo komentirat ili ne,a ne da ga se proziva na komentiranje.Hvala na razumijevanju.

Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #9
Kao prvo, nemoj se ljutiti ali ništa te nisam pitao. Forsiram ovu temu jer mi brutalno ide na neku stvar naš prokleti mentalitet i zataškavanje ovakvih gluposti do kojih nije trebalo doći.
Ako nekome smeta, nemojte čitati temu ili me mrzite, igrajte pikado na moju sliku ili napišite nešto konkretno.


Radoznalost je jedan od razloga što smo evoluirali do ove razine na kojoj jesmo.
Kada netko padne modelom u parku onda se prvi javljaju ovi pametni da kažu "kako si to mogao napraviti", a kada se u profesionalnom sportu neko ponese kao totalni idiot (znam da su ga jebali dugo i da mu je pukao živac ali svejedno ne nalazim ispriku za ovakvo ponašanje) onda se svi prave grbavi i kao ništa se nije desilo.


Idi radi novu jedrilicu :)

Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #10
Evo molim te reci što želiš da napravimo, nas 4563 člana ovog foruma? Želiš li da svi u glas kažemo: Arijane pogriješio si i osuđujemo te na to da si zapališ sportsku dozvolu i za 5 godina, kad odslužiš kaznu onda smiješ izvaditi novu...

Shvatili smo iz tvojih postova da si ogorčen i da je Arijan pogriješio i reci molim te šta da radimo, nas 4563 člana ovog foruma?


Evo ja ću prvi reći! Arijane pogriješio si i osuđujemo te na to da si zapališ sportsku dozvolu i za 5 godina kad odslužiš kaznu smiješ izvaditi novu...
Idi vozi skejt :)

Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #11
Ili možda želiš samo da dragi kolega Diogen donese presudu?

Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #12
Zao mi je kaj iz postova nisi skuzio sto zelim i sto me muci, ali to je tvoj problem...
Zasto bi ja bio ogorcen sto se netko drugi tako ponio? To je isto njegova stvar :)
Samo sam htio diskutirati o tome a POGOTOVO o cinjenici da se takve stvari presucuju i brutalno me to iritira!
Isto kao sto na ovom forumu gotovo nitko ne pada! Mi mora da smo najjebeniji piloti na svijetu!

Ako ti jako smeta obrisat cu thread i pridruziti se ostalima koji ne promatraju i ne analiziraju svijet oko sebe, zabijene glave u pijesak poput nojeva.
Najbolje da nitko nista ni ne pise po forumu kad je sve jebeno - para ima, avioni nam nikad ne padaju i uredno pobjedjujemo po natjecanjima!

Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #13
Ja sam skužio kaj hoćeš,a to je da mi sastrane malo o tome sudimo i kažemo što mislimo na to što se dogodilo,ali me samo zasmetalo to prozivanje tko bi se trebao iskomentirati.Javit će se ljudi,samo treba strpljenja.Uglavnom vidio sam na Facebook-u da su ljudi pisali žalbe komisiji ,i to dosta njih i da se vodi navodno postupak.E sada treba čekati i vidjeti što će se desiti i što su odlučili u vezi toga.Moje mišljenje da stvarno to nije u redu od njega ako namjerno krivo starta i još k tome ruši namjerno tuđe jedrilice samo da bi pobjedio.Eto,stvarno nije u redu .

Odg: Nesportsko ponašanje našeg dragog Arijana!!!

Reply #14
Kao i uvijek, jebeni i posteni :D :D