Skip to main content

Topic: Kako pokrenuti helija u Realflightu G4 (Read 2337 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako pokrenuti helija u Realflightu G4

Bok,
Imam emulator za neku 5 kanalnu USB stanicu i preko njega ga pokrećem. Sve kanale sam podesio i normalno rade na avionima. Kada loadam helija, throttle mi postane korak elise, a ne gas. Mislio sam onda gas staviti na kanal potenciometra na vrhu stanice ali ne znam pod što da ga stavim. Samo ima throtttle, ostali su smoke, neki 3-point il tak neš itd. Što ne može biti throttle i korak na istom?

Uglavnom, čujem da zuji "motor" u heliju jer kad stavim kill engine on se zgasi, ali se elisa ne vrti.

Odg: Kako pokrenuti helija u Realflightu G4

Reply #1
Prije pokretanja igre u EMU-u s desne strane dolje moraš uključiti dvije opcije vezane za "keyboard emulation" ili tako nekako jer nemam sad ispred sebe sliku i onda startaš simulator. Ako ti ni onda ne proradi onda u samom simulatoru stisneš na tastaturi CTRL+F ili CTRL+G. Opet govorim napamet jer sad nemam ispred sebe simulator.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Kako pokrenuti helija u Realflightu G4

Reply #2
Hvala ti! Uspio sam.
Uvijek sam mislio da se heli prirodno vrača u vodoravno stanje (i bez žirca) al izgleda da ne :)