Skip to main content

Topic: ATLAS (Read 18461 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ATLAS

Reply #45
Ako mislis ostavit ova dva motora,koja ce ici sa strane,onda bi ja definitivno stavio duze osovine,jer ova dva motorcica nisu nesto jaka,a sto je prop. vise iza pri odredjenoj brzini bi u teoriji cak i mogao izglisirat,sad je pitanje koji prop. i kolku osovinu,al moja preporuka bi bila jedan jaci brushless stavit skroz iza,i nabavit kormilo i servo za kormilo,jer kod ovakvih brodova sistem skretanja (vector push)
nije najbolje rjesenje za rigera,to je vise za neki V-hull,moja preporuka je definitivno da odes na jedan brushless motorcic i kormilo,jer ce bolje radit,a i ovi jeftini vector push sistemi lako crkavaju  :)

lp Pilot

Odg: ATLAS

Reply #46
hehehehe!!! skoro pa bi bile puzzle!!!! hehehe

hmm pa u planu je bilo napraviti nekakav riger iz njega....viš viš niti nisam pomislil na airboat u ovom obliku....pametno pametno.....moglo bi se izvesti......     neznam još iskreno rečeno za elektroniku jer ga još moram posložiti...... kaj imaš kaj za prodati???  ;D


Odg: ATLAS

Reply #47
nene nema onih motorčića..... oni su odavno prodani sa drugim airboat-om to su bili brushed 380 od high winda...... a pošto mi je ova žuta kutija stajala (bila je preteška za mene) odlučil sam treči put napraviti nešt od njega..... 3.-a  sreća!!!! wahaha.....

Odg: ATLAS

Reply #48
Hehehe nema trenutno nista od elektronike kolko znam,jer sam u zadnje vrijeme vise u Jedrilicama,3 serva,batka,stanica,malo maste i vjetra i piči.Kolka ti je trenutno duzina broda?

Odg: ATLAS

Reply #49
ček da izmjerim!!!!  :D  :D  :D  :D

Odg: ATLAS

Reply #50
435 mm!!!!  :P

Odg: ATLAS

Reply #51
Hm,tribat ce tu dobro razmislit kakav setup stavit da bude brzo,a istovremeno da nije avion  :D
A opet nesmije riger bit pretezak jer to onda nigdi ne ide

Odg: ATLAS

Reply #52
svaka preporuka je dobro došla!!! zato: NAVALITE!!!!!!!!!!!  ;D

Odg: ATLAS

Reply #53
ili slozis pravi riger.
bojim se da je ovaj prekratak u odnosu na plovke...plovci su preblizu. ak stavis preslab motor nece izglisirati, a sa jacim ce radit salto.

slozis postenog rigera sa motoricem kak ja imam u ecu i imas raketu

Predator outrigger brushless

Odg: ATLAS

Reply #54
I ja isto mislim da je to pre malo,riger bi bio savrsen da su plovci dalje jedan od drugoga,a duzina bi trebala bit cca 70cm

Odg: ATLAS

Reply #55
čemo da vidimo i onak nemam namjeru oboriti rekord!!!  :D  :D  :D  :D