Skip to main content

Topic: Naletih danas , trgovina u Đakovu (Read 12079 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Naletih danas , trgovina u Đakovu

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Naletih danas , trgovina u Đakovu

Reply #1
180KN kineski servo sa metalnom getribom, super!!!

Odg: Naletih danas , trgovina u Đakovu

Reply #2
koliko otprilike treba paketu od njih do zagreba

naručio sam danas pa me zanima kada bi mi mogao doći paket

Odg: Naletih danas , trgovina u Đakovu

Reply #3
Baterija TURNIGY 2200mAh 3s 25c 180,00 kuna.

Naručio sam 3 komada 2200mah NanoTech 25-50C i još neki adapter za 305 kuna s poštarinom i dođe za 10 do 14 dana.

NA ovaj način rc monster propada. Ne kužim ih!

Odg: Naletih danas , trgovina u Đakovu

Reply #4
Zaracunaj carinu, pdv, razne namete kao sto su sume, turizam i sl., najam prostora pa jos porez na dobit na kraju godine pa ces brzo skuziti.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Naletih danas , trgovina u Đakovu

Reply #5
Zaracunaj carinu, pdv, razne namete kao sto su sume, turizam i sl., najam prostora pa jos porez na dobit na kraju godine pa ces brzo skuziti.

Nisam deb*** da to ne kužim, samo kažem da je jako hrabro ići s tim cijenama u biznis, tj svaka im čast. Nisam siguran da bi išao u to, poznavajući da od 100 ljudi 95 ih nalazi pribor preko neta, a ostali preko oglasa. Barem sam tako ja stekao dojam.

Sva ta davanja, tra-la-la-la. Isto poznato.

Najbolji primjer cijena jedne solo pro baterije u pluramaksu. 100kuna. I to je cijena, ali hvala radije ću se strpiti 20 dana. Samo kažem da ima dosta ljudi koji razmišljaju kao i ja, i sigurno ne misle da će cijene biti slične kao u HK. Čak ni blizu.

No ta batka dođe 180kuna kod nas. znači 30 dolara ako dođeš u dućan u Đakovo ili s poštarinom recimo 35$ do Zagreba=200kuna.

Kod HK-a dođe 9+7$=16 dolara tj 100kuna s poštarinom i istina dođe tek za 14 do 20 dana maks. Omjer je i više nego duplo skuplje pogotovo ako uzmemo da ne uzimaš samo jednu batku već dvije recimo, i uz to non stop možeš naći s HK-a buddycode popuste.

Mene nisu uvjerili.

Ali još jednom svaka čast, možda se nešto pomakne.


Odg: Naletih danas , trgovina u Đakovu

Reply #6
Nisam ni mislio da si de***, samo sam osjetljiv jer sam i osobno bio u privatnim vodama pa znam kako ide, ne mozes zaraditi koliko bagra moze uzeti.
I ja se divim deckima sto pokusavaju ali sam skeptican jer smo mi jednostavno premalo trziste za takve stvari.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Naletih danas , trgovina u Đakovu

Reply #7
Nisam ni mislio da si de***, samo sam osjetljiv jer sam i osobno bio u privatnim vodama pa znam kako ide, ne mozes zaraditi koliko bagra moze uzeti.
I ja se divim deckima sto pokusavaju ali sam skeptican jer smo mi jednostavno premalo trziste za takve stvari.

Da poznato. Daš ispod svih cijena i onda još te traže da spustiš cijenu i onda traže sve kao da kupuju mercedesa.

Da hrabro, i ako se ima novaca da se uđe u to trebalo bi zaradu bazirati na margini margine da se privuku ljudi. Pogotovo u ovom specifičnom hobiju gdje nema baš dućana, sve je online.

Ako su to cijene s tom malom marginom zarade a ostalo je sve država onda ok, i mislim da je hrabro i svaka čast na ovome! Stvarno, svaka čast na pokušaju da se ožive dućani u hr.

No malo sam računao za neke stvari i nisam siguran baš da ipak nije malo moglo i manje.
Kao prvo sve cijene su na desetke, što se meni iskreno sviđa. Mislim ono 199,98 kuna???

Ali baš zato što su sve tako zaokružene sumnajm da su sve čistom računicom ispale 199,90 ili 198, 70 pa smo ih zaokružili na desetice, stotice. Čudo da neka nije bila 143,00kune recim.

Tako da malo mi je to čudno.

Odg: Naletih danas , trgovina u Đakovu

Reply #8
Ja više ne kupujem prek oglasa, a ak bum toliko nervozan da nemrem čekati, možda kupim tu mešto.

Primjerice, našao sam Big lamu u jednom dućanu za 800 kn za gotovinu.


Odg: Naletih danas , trgovina u Đakovu

Reply #9
Za nuždu ok, ali ne znam da li se njima to isplati. nadem se da da.