Skip to main content

Topic: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji (Read 43612 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #60
ni ja. kaj me boli qrac,da budem prost, kaj si tko slaže i s čim leti..svi mi imamo svoj neki gušt i pustimo druge da uživaju u svome.ili ako netko pametuje.ili se preserava.čak i u tome se ponekada izvuče nešto korisno..ako nikaj onda da sam nebudeš takav hehe

kako rekoh,iako ima svega,kaj se mene tiče, i društva s kojim sam se skompao i letim te slažem avione, čista petica.za ostalo me zaboli..patka,jel  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #61
Ja uopće ne kužim točno o čemu se tu radi :D

Svi s kojima sam ovdje komunicirao su uživo carevi, čak i ovi s kojima si nisam bio toliko dobar. Sve je drukčije kada nekoga upoznaš i vidiš na livadi.

Pozdravljam ovim putem sve koje znam i koji su mi pomogli, hvala vam :)

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #62
Zadovoljstvo mi je bilo pročitati post kolege Građanina....vidi se da smo iz istog kluba.... ;D ;)...i Vi možete biti tako dragi i pametni ,ako nam se pridružite u MAK-Zapad..... 8)
LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #63
...i Vi možete biti tako dragi i pametni ,ako nam se pridružite u MAK-Zapad..... 8)
LP

Ide ti marketing  ;)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #64
E moj Zed ,hvala ,ali na livadi kao pastiri (čobani)..lolo...lol... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #66
Ja uopće ne kužim točno o čemu se tu radi :D

Htio sam reći - ako se baviš modelarstvom, onda se bavi modelarstvom. Ako te nešto pitaju - odgovori, ako ne znaš - pitaj.
Ne nameći svoje mišljenje,a gnojenje zadrži za sebe. Neki su se našli uvrijeđeni mojim prijedlogom.
Damir

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #67
Kolega Diogen, ljudi obično gnoje kada:

a) imaju viška vremena
b) su čistokrvni Hrvati (većina nas, "hrvatski jal")
c) imaju komplekse pa nisu zadovoljni sobom ili svojim modelima, ženama, autima, itd.

E sad...svako ima svoje slovo :)

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #68
Damire i Zed ,još jednom čestitke na prilozima i hvala na duhovitostima.   ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #69
a) imaju viška vremena
b) su čistokrvni Hrvati (većina nas, "hrvatski jal")
c) imaju komplekse pa nisu zadovoljni sobom ili svojim modelima, ženama, autima, itd.
Kolega Zed:
a) imam viška kilograma i godina
b) kao što je rekao legendarni Kljaić: Hrvat Hrvatu oprosti sve osim uspjeha !
c) to su tzv. 'proteze osobnosti'

Damir

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #70
Ili ...ljudi će Ti oprostiti sve osim uspjeha kod ŽENA.......i znanja iz  aerodinamike.... ;D ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #71
Ja sam odlucio sastaviti jedan quad pa skupljam djalove, treba mi punjac za LiPo baterije (turnigy accucell 6 ),taj bi mi odgovaral jer imam vise vrsta baterija otprije za gusjenicar Bllizard 1:10. poslat cu slike ako uspijem to skuziti kak ide upload.
Phantom FC40,Cheerson CX-10

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #72
Imaš ih par u oglasima. Nezaboravi i napajanje, Diogen ti prodaje u
kompletu.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #73
Možeš naći i neko staro napajanje od laptopa, idealno je za ovako nešto. Da može dati bar 3A, ionako se 2200mAh batke pune sa 2,2A (ako ih puniš na 1C, a to je najzdravije)

 

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #74
Nema problema za napajanje pa sam ja stari radio amater a vec dugi niz godina radim elektroniku tak da imam izvor napajanja , samo nisam u toku s LiPo baterijama,imam jednu novu 1300mA 11v koju sam nabavio neki dan a i punjac za nju ali bi trebal i nesto bolji pa sam zato napisal koji bi mi odg .
Phantom FC40,Cheerson CX-10

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.