Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 515321 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1005
Oce oce morat ce

Odg: predstavite se

Reply #1006
Biti ce inspiracije i viška kad odeš na na Piket


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: predstavite se

Reply #1007
Pozdrav svima!!
Ja sam igor,26 godina iz sl. Brods
Vec jakoo dugo zelim rc avion i sad sam napokon krenuo u izradu prvog modela j3 cub
Posto sam totalni pocetnik nadam se da cete mi malo pomoci.... ;D



Odg: predstavite se

Reply #1010
Pozdrav,
Bruno, 25 g., početnik u RC svijetu.

Odg: predstavite se

Reply #1011
Bok Domagoj, ima ovdje puno ljudi iz Splita a vidim da puno i lete :) Ja bih ti predložio da pokušaš stupit u kontakt s njima i odeš vidit malo što i kako rade, i na pokoji savjet prije bilo kakvog početka.


Nadam se da si pročitao ovu temu: http://www.flyfreak.net/pocetnici/modelarstvo-kako-poceti/


a tu se nalaze: http://www.flyfreak.net/dogadanja-i-okupljanja/letenje-u-sinju-piket


Želim ti puno sreće i nemoj brzati (ja sam isto početnik i ovo je jedna od mojih mana :D ), ovo je jako pedantan hobi ;)

"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: predstavite se

Reply #1013
Evo našeg domagoja (desno)  :)  





jpg images


Inače moj mladi susjed,jako je zagriza za ovaj magični hobi  8)
Buble dobrodoša na forum!
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: predstavite se

Reply #1014
Onda vjerovatno znaš i više od mene već hehe. Pukni da trazis stanicu pod oglase, a svakako prije kupnje se savjetuj sa Antom ;) Sve najbolje ti želim, i da se zakačiš kao i ja (čitaj "svi").
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: predstavite se

Reply #1016
pozdrav svima. Posto nisam mogao uci na stari konto KATANA, morao sam napravit novi. Volio bi da nastavim druzenje sa vama  a i pokusacu da ne odgovaram na provokacije pojedinaca, a BILO i je.
Pozdrav iz Danske

Odg: predstavite se

Reply #1017
Feđa neka si Tu .. nadam se da ćemo opet imati prilike pratiti tvoje odlične gradnje !  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: predstavite se

Reply #1018
Pozdrav Zlatane i sve najbolje. Naravno  nastavlja se gradnja na jesen samo da je zdravlja ko sto i tebi zelim. Topflite P47 nije gotov a i paralelno radim Curare , stari F3A model ,tako da ce biti puno slika :) .

Odg: predstavite se

Reply #1019
Pozdrav kolege s foruma,
zovem se Ante, iz Splita (točnije iz mjesta blizu Ploča no u Splitu sam na studiju). U ovom sam hobiju vec godinu dana. Sve sam ucio sam, guglao, princip pokusaja-pogreske. Nije mi ni palo na pamet potraziti hrvatski forum :/
Za diplomski rad radim quadcoptera sa raspberry pijem, obradom slike, MultiWii pro FC s ugradjenim MegaPirateNG kodom. Copter je vec gotov, obrana rada za 10ak dana. Setup nije bajan te ga imam namjeru mjenjati nakon obrade.
Nadam se ovdje jos naci neke odgovore koje ne znam te djelove za novi setup.