Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 515306 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1065
Dobrodošao daddy.
Obzirom da su neki frendovi "skršili" par modela odmah u startu, odlučio sam početi sa simulatorom.
Nadam se da ti ovo nisu frendovi,snimljeno na livadi ispred sportskog kompleksa na Pešćenici.
Nemoj radit istu grešku.
Najlakše ti je naučit letit tako da te neko iskusniji uči na traineru. Dvije Povezane stanice, ak zeznemo on te ispravi.
http://www.flyfreak.net/birtija/tako-im-i-treba-jedna-zanimljiva-prica/
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: predstavite se

Reply #1066
Nisu. Ne znam ekipu. Iako su mi jako blizu (jedva petstotinjak metara). I rado bih imao nekoga iz kvarta tko se dulje bavi upravljanjem RC aviona...
RC modeli su sve samo ne igračke. Imam bivšeg modelara kao kolegu na poslu i on me već ranije isprepadao sa pričama o ozljedama.
Koliko god se činilo da sve imaš pod kontrolom, uvijek se može desiti nešto nepredviđeno....
Opreza nikad dosta, pa čak (i pogotovo) sa dronovima. Čim je elisa u pitanju treba biti oprezan.
Ako ih sretnem/vidim "u akciji", budem ih upozorio (malo sam stariji od kolege koji ih je pokušao upozoriti), možda budu mene uzeli za ozbiljno.
Ne leti se tako blizu zgradama, autima i pogoto djeci kojih tamo ima na pretek jer je blizu lijepa šetnica po Bliznecu.
Često tamo šećem sa klincima. Stvarno riskiraju.....
Zato sam se i raspitivao o letenju kod Domovinskog mosta.... Ziher je ziher....

Odg: predstavite se

Reply #1067
Hvala svima na dobronamjernim savjetima. Već se osjećam udomaćeno, iako stvarno malo znam o RC letenju.
No, polako učim i jako mi se sviđa...

Odg: predstavite se

Reply #1068
Dok se malo upoznas sa ovime puno zanimljivije ce biti,  kao i ostalima, polako ;)

Poslano sa mog C6902 koristeći Tapatalk
Bitno da se leti.

Odg: predstavite se

Reply #1069
Bok svima,
Moje ime je Martin, imam 22 godine i iz Zagreba sam.Prije par mjeseci sam vidio jedan video sa ZMR250 FPV i od tada sam "zagrijan" za hobby.
Budući da nije jeftin ulazak odlucio sam uzeti Hubsan x4 H107C da isprobam letenje i da vidim hoće li mi se i dalje sviđati. Sad već par tjedana letim s njim i odlučio sam krenuti u planiranje nabavke dijelova za ZMR250.Kasnije otvorim thread u MultiRotor podforumu s popisom komponenti i pitanjima.  :)

Odg: predstavite se

Reply #1070
Pozdrav svima!
Evo i jedan deda od 65 godina postaje aeromodelar. Dakle, moje ime je Ivo, imam dva unuka koji su stasali za lagani početak u modelarstvu i kako bi lakše krenuli, deda će biti pomagač. Kasnije, kad još malo porastu, pomoć im neće bit potrebna.
Sad ćemo najprije pročitati sve što nas kao početnike zanima, a onda, kad krenemo u prvi projekat, ako bude trebalo, a sigurno će trebati, pitati znalce za savjete. Svima koji pomognu, unaprijed se zahvaljujem!

Odg: predstavite se

Reply #1071
Pozdrav Ivo i dobro nam došli i vi i vaši unuci
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: predstavite se

Reply #1072
Pozdrav Ivo i dobro nam došli i vi i vaši unuci
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: predstavite se

Reply #1073
Pozdrav Ivo i dobro nam došli i vi i vaši unuci
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: predstavite se

Reply #1074
Pozdrav Ivo i dobro nam došli i vi i vaši unuci
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: predstavite se

Reply #1075
Pozdrav modelari

Zovem se Miro i dolazim iz Zagreba,  imam 16 godina, zapalio sam se za ovaj hoby
lp

Odg: predstavite se

Reply #1076
Lijep pozdrav svim letačima i onima koji to tek budu postali!!!


Želja mi je da poletim quadom, znači totalni početnik....


Za sada proučavam forum, s nadom da poletim....uskoro!!! ;)


Uživajte!!! :)






 

Odg: predstavite se

Reply #1077
Pozdrav ekipi...
 
Ja sam Sebo iz Osijeka...RC početnik


Sastavio sam prvi quad prije par mjeseci i sad letamo svakodnevno  ;D

Odg: predstavite se

Reply #1078
Pozdrav.

Ja sam Ranko iz Osijeka... RC početnik...

Prije 2 mjeseca sastavio sam 250 FPV Race quad...

Učim polako  :)


Ranko sine, pa i tebe odnio darksajd :D


Pa di si lega nisam te sto godina vidio :)

Pa Zedonja lega evo me... Dođoh i ja na darksajd jbg :)
Sorry... Nisam dugo bio na forumu (očigledno), a ne stigne mi mail kad mi netko ovak quota i odgovori na moj post...
Ne kontam zašto... Onda ja tak skontam za dva mjeseca :) hahaha... točnije, nisam ni ja skontao - frend mi rekao...
Uglavnom evo me... Početnik još... Quad me stalno je*e... Muke isusove :)
Čujem da dolazite na aero meeting u OS na utrku... Ajd super... vidimo se tamo :)

Odg: predstavite se

Reply #1079
Pozdrav svima na forumu!
Samo ukratko, jedan od rijetkih (barem tako mislim koliko sam primjetio) iz bliže okolice Dubrovnika.
Već neko vrijeme pratim forum i taj se registrirao.
Letim malo više od godinu sa pocetnickom cesnom
TrainStar 1400 i za sad ostajem na njoj... ;D