Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 521589 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #796
Bok,

Ivan, 25.

Forum je stvarno prva liga :)

Odg: predstavite se

Reply #797
Pozdrav dečki, ja sam samo jedno krumpirče, dolazim iz Zabrega i volim sve što vole mladi iako nisam baš mlad :D
Pratim ovaj forum već duže vrijeme iz prikrajka.

Odg: predstavite se

Reply #798
Bok Krumpir, pozdravlja te Smoki. :D :D

Odg: predstavite se

Reply #799
Pozdrav Gorane
Drago mi je da si ovdje
Lp
Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: predstavite se

Reply #800
Nemam pojma o cemu pricate, ali hvala na toploj dobrodošlici :D

Odg: predstavite se

Reply #801
Ja tebe poznam, valjda si zaboravio od prije dve-možda četiri godine dok si na onom polju pljevil biljke za inhalaciju sinusa, onda još nisi imal motornih modela nego si znal zmaja puštat od grahiča ak si ulovil termiku  :D :D :D :D, se sjetiš sada.   

Odg: predstavite se

Reply #802
Marjane , privedi ga  >:(....za novo sjećanje.... :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #803
Marjane ne sjećam se, al da sam pljevil - jesam!

Odg: predstavite se

Reply #804
Pozdrav, ekipa!

U zadnje vrijeme baš i ne previše radi puno obaveza, ali ranije sam poprilično redovito pratio flyfreak forum, i to dugo vremena, ali onako anonimno i lovio korisne informacije. Jučer na Osijek Air Show-u sam sreo jednog kolegu sa foruma, pa se odlučio konačno i prijaviti.   ;)

Inače, živim u Osijeku, a privatno se dosta dugo bavim raznoraznom elektronikom + DIY obožavam. Bilo je davno nekih planova za gradnju komplet aviona sa cijelim FPV + antenna tracker sistemom, sve DIY / homemade - čisto jer tako najviše naučim i zabavim se. No upalo se u neke druge projekte i od onda nikad više dovoljno slobodnog vremena.

Toliko od mene za početak, nadam se da će vremena uskoro biti bar malo više, i da ćemo se i češće družiti, bar ovdje na forumu! :)

Odg: predstavite se

Reply #805
Dobrodošao!


Pozdrav!

Imam 13 godine, zovem se Marko, iz Poreča sam.
Ovdje sam, prije svega, jer sam uživao čitajući rasprave o modelima aviona, pa ću se možda ponekad i uključiti. Ali najprije ide predstavljanje.
Dakle, zanimaju me mopedi, brodovi, prije svega jedrilice, a posebni je gušt kada nešto napravim svojim rukama (npr.spasim neki stari motor od smeća). Zadnjih 3 godine sam svo svoje slobodno vrijeme trošio na brodomodelarstvo i aviomodelarstvo.

Molim da mi modovi oproste to što sam otvorio novu temu, jer nisam vidio ovu-''Perdstavljanje'', pa ako bi onu drugu mogli obrisati, bilo bi mi drago.


Lijep pozdrav iz Poreča!

Odg: predstavite se

Reply #806
Pozdrav i dobro došli novopristigli modelari i forumaši.Dobru zabavu i čitajte forum,ima dobrih stvari i ljudi ;)

Odg: predstavite se

Reply #807
Sake86 i Matekk , dobrodošli i želim Vam korisno druženje na našem forumu... ;)
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #808
Pozdrav :D

tu sam vec odavno al vrijeme da da pustim glas :D

Denis, Samobor, inace rc autici su mi bili do sad prioritet, al sirim malo budjet, pa rehoh da bacim nesto para u zrak :D

poceo radit prije 6 mj svoj prvi drveni quad, v-tail, jerbo sam se nagledao built videa na yt da sam popio svo znanje svijeta :D naravno, zavrsilo je katastrofalno, quad u dijelovima na polici... (i tu sam skoro odustao od letenja) nedavno me puklo pa sam napravio novi, alu ramena, carbon frame..... ko grom iz vedra neba kontaktirao sam Jazzavca, da mi malo podesi quad i pokaze di kaj sto zasto bla bla bla... nakon par min njegovih ''magicnih prstiju'' moj quad je letio, i to s tim da sam ja bio za stickom :D :D (ovo sad malo perverzno zvuci al tak je)  ::):D osjecaj ne nenadjeb...........jbt ja letimmmmmm
ugl, zapeo sam jako da naucim letjet kak se spada i nedam se :D
btw, kupio od jazz-a mini quad, jer me to toliko zainteresirao da je to ludnica  ;D

Jazz fala ti jos jednom na ruci podrske :D
i fala ostalima, na buducim pitanjima kak, di, ko, kaj itd :D

Odg: predstavite se

Reply #809
To je stav ;) Dobro doso!