Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511667 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #630
Hvala , pozdrav iz Slavonije  :)

Odg: predstavite se

Reply #631
Pozdra, zivim u Bihacu i bavim se aeromodelarstvom vec 8 godina tacnije od malih nogu 

Odg: predstavite se

Reply #632
Dobrodošao, vjerujem da ćeš naućiti a i od tebe će drugi naućiti jako puno. :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: predstavite se

Reply #633
Svako Ti dobro RC Bihać , pozdrav sa obale..... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #634
Pozdrav modelarima! Zovem se danijel, iz Zagreba sam, imam 24 godine i 16 godina sam u modelarstvu. Do sad se radilo letilo svašta (Paragon i Olympic od trainera, Mustang p51 1.4m, Stork f5j i nekoliko 3d modela iz glave) trenutno su u hangaru Hype 3d, Yak 55 20cc, Pitts s2a 20cc, majkov quad i od prošle nedjelje elektro jedrilica Nelly. Nadam se dobrom druženju makar sam neke s foruma već i upoznao, a za sva pitanja slobodno pucajte!  ;)

Odg: predstavite se

Reply #635
Dobra večer  Danijel , sve najbolje ''stari'' kolega ,impresivan hangar, puno pozdrava iz Dalmacije... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #636
Pozdrav svima, ja sam Boris, 29 god. iz Vukovara. Totalna njubara u podrucju letenja, planiram nabaviti tek nesto sto leti. RC mi se osladio kada sam nabavio rc buggy, pa gledam kako bi polomio i nesto letece.  :D

PS> vjerojatno sam greskom ostavio ovakav post na krivom mjestu, ne pitajte kako. molim admina da ukloni

Odg: predstavite se

Reply #637
Dobrodoso nam boris :D i evo ti odma savjet,ne kupuj nego pravi sam sta god mozes
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: predstavite se

Reply #638
Pozdrav Boris, dobro došao u ovaj hobby!
model pod nazivom Easystar, te stanica Turnigy 9x na 2,4 GHz bi mogli biti idealan početak za tebe.
S obzirom da kod nas u Borovu nikad nije gužva što se modelara tiče, možeš si uzeti i neku jeftiniju stanicu na 35 MHz.
Nešto poput Hitec Optic 6, Graupner Mx 12....
Inače, kad je sezona, okupljamo se u Borovu nedjeljom poslije ručka, a sad sve slabije kako je zahladilo.
Uglavnom, ako ti se da, provozaj se, pa možda zatekneš nekog modelara ( nema nas puno, samo nas 4 )

Odg: predstavite se

Reply #639
cuj to samo 4,pol bosne kad se okupi na meeting-u bude nas jedva 7 :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: predstavite se

Reply #640
Hvala hvala!

Osobno mi se svidja 9XR, ili ako izadje 9xr Pro u dogledno vrijeme, mozda neka Orange 6x stanica. Morao sam se odgovorit od ideje da si nabavim p51 ili nesto slicno za pocetak, mislim da ce biti Bixler v2.

Planiram ici u nabavku u proljece negdje, do tada samo $$ u kasicu  :D Ako ne prije, rekao bih da se vidimo na aerodromu sljedece godine.

Odg: predstavite se

Reply #641
Pozdrav ekipo.Zovem se Mario ,dolazim iz Zagreba točnije Lučkog i 32 godine su mi,novi sam u ovim vodama ali imam nešto malo
znanja iz školskih dana kada sam još devedesetih sklopio nekakvu A-1 jedrilicu  :),koja normalno nije nikako mogla ispravno letjeti ali eto  :).Bavim se i auto-maketarstvom,moje radove možete vidijeti klikom na link ispod slike(potpis).Postavio sam već uobičajeno nekakvo pitanje u vezi  setupa za jedan moj projekat,pa da nepišem puno i tako to još jednom veselim se da ću i na ovom forumu sudjelovati i družiti se sa modelarsko-maketraskom ekipom. :)

 

Odg: predstavite se

Reply #642
Dobro jutro Mario , želim Ti dobrodošlicu iz Dalmacije i odličnu zabavu na našem forumu... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: predstavite se

Reply #644
Pozdrav!

Moje ime je Dario i u zadnje vrijeme me počinju jako zanimati multirotori. Tek sam počeo prikupljati informacije o svemu tome pa se nadam da nećete zamjeriti banalna pitanja...

Cilj mi je u neko dogledno vrijeme (par mjeseci-pola godine) pokušati složiti svoj quadcopter... :D

Nadam se ugodnom druženju i dijeljenju informacija... :)