Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 513814 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #645
Dobrodošao Dario , želim da što prije sastaviš svoj multirotor....na ovom forumu ima par vrhunskih stručnjaka baš za to što Ti tražiš.....Ne beri brigu....kod letenja nema banalnih pitanja  ;)
Pozdrav iz Splita.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #646
Dobrodošao Dario , želim da što prije sastaviš svoj multirotor....na ovom forumu ima par vrhunskih stručnjaka baš za to što Ti tražiš.....Ne beri brigu....kod letenja nema banalnih pitanja  ;)
Pozdrav iz Splita.

Hvala!

Već tjedan dana ne mogu spavati od razmišljanja i istraživanja... :D

Sljedeći korak mi je pročešljati ovaj forum da vidim šta sve ima pa onda vjerojatno i krenuti slagati...

Odg: predstavite se

Reply #647
Eeee dragi Dario, ...to se zove  napad modelarskog ''virusa''....započinje sa  nesanicom a završava sa praznim novčanikom.... ;D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #648
da se predstavim i ja
Iz Sarajeva sam, i kod nas nema niti jedan normalan forum pa sam dosao kod vas :D
Nadam se da nece biti problema i da cete me uvesti u svijet modelarstva :D
Pozz

Odg: predstavite se

Reply #649
Dobrodosao Andi!
Ja se isto nadam da cemo svi skupa pomoci kolko mozemo...
Budi pametan i pazi na budzet, brzo stvari izmaknu kontroli :)

Sala mala, ljudi ce te dobro savjetovat.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: predstavite se

Reply #650
Dobrodoso andi! I ja sam bosanac,imasu grupu na fbu rc hobi bosna i hercegovina pa se uclani ako vec nisi,ima nas dosta mada ni jedan forum ili grupa nije kao fly freak ! ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: predstavite se

Reply #652
Andi,želim Ti sve naj....a za početak si na ''najforumu''... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #653
Hvala svima na dobrodošlici :D
@modernwarfare Hvala sto si mi rekao, pridzuzit cu se...

Posto je ovo tema samo za pozdrave imam svoj post i u temi u kojoj trazim pomoc, pa eto ako neko ima vremena da mi objasni malo to evo link
http://www.flyfreak.net/pocetnici/maker-hangar-youtube-serijal-za-rc-pocetnike!!/msg138186/#msg138186

Da se zna da sam amater totalni :D

Pozdrav i nadam se da cemo se vidjeti negdje na nekom takmicenju mozda :)

Odg: predstavite se

Reply #654
Moje ime je Martin,živim u Sinju i ovim hobijem se bavim već 2 godine,a prije toga sam letio glajder i u zadnje vrijeme motorne zmajeve. Imam preko 150 sati leta na zmajevima.Sada više volim letjeti sa nogama na zemlji. Od modela sam letio i letim depronce,benzince i nitro modele. Ukratko to je.
Pozdrav iz Sinja! ;)

Odg: predstavite se

Reply #655
Ma koji početnik...Martin je stari borac i drago mi je da se javio na forum...bez njega se ne leti na Piketu.Veliki pozdrav od mene i Romana (odsutan)  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #656
Dragi Martine,kao čovjek u godinama , ali se držim ...tako kaže Romano..Hvala na pitanju ,nadam se da si OK ,a ako nisi biti ćeš,samo strpljenja  8).Trenutno sam bez auta...pa sam manje aktivan ,ali valjda će se i to riješiti.Vidimo se i pozdravi Miću.
Sorry svima za offtopic... :-[
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #657
pozz i dobro doso jos jedan novi clan,koliko je novih clanova to mora da je uticaj EU  :D ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: predstavite se

Reply #658
a moj komatsu....daj posalji mi mail na cvrljak.romano@gmail.com  evo me na kubi, to si osposobio internet napokon, ajde da se i ti ukljucis napokon  ;) :D
mos mislit

Odg: predstavite se

Reply #659
Pozdrav svima.
Ja se zovem Tomaž i dolazim iz Slovenije.Bavim se modelima aviona.