Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 514185 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #750
Bok,
evo da se i ja predstavim, zovem se Marcel i iz Lučkog sam, vjerojatno sam viđao već neke ljude na savksom nasipu vikendima.
Imam interes za samogranju aviona i quadrocoptera, a trenutno posjedujem MPX EasyStar.
Lijep pozdrav!

Odg: predstavite se

Reply #751
Dobrodošao na forum  Njofer , pa Tebi je puno lakše nego onima iz okolnih sela..samo se pridruži dečkima sa nasipa... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #752
Pozdrav.

Uh, novi sam na ovom forumu, a već zabrljao (slao postove a da se nisam predstavio). Molim za oprost.

Moji podaci:

Milan Karakaš,
H.D.Genschera 78
32100 Vinkovci
098 270127

e-mail ne bi tu iznosio, jer raznorazni internet roboti vrebaju konstantno.

Sati letenja: 20 minuta (manje ili više).
Padova: ne pitaj (ok, još nisam skršio svoj prvi kupovni avion, no za to nije nikad kasno). :o)

Umirovljenik, sa oko 40 godina iskustva u elektronici. Raznorazni hobiji: elektronika, fotografija, video, fizika, kemija, biologija, filozofija.... uh, ima toga dosta. U svemu prosječan (ok, elektronika malo bolje, no ne savršeno).

LP,
milan
---

Odg: predstavite se

Reply #753
Pozdrav svima koliko vas ima  :D

Eto poslije par godina pauze što se tiče modelarskih aktivnost vraćam se natrag.Vidim dosta nove ekipe,tehnologije što bi rekli vrijeme me pregazilo :) ..Inače Ivan Aron Gotler iz Osijeka 27 godina matorac :).Modelarstvom se počeo baviti od svoji 15 godina do prije par godina kada sam počeo slagati automobile i to me okupiralo i drži još uvijek.Vraćam se jer mi je gušt malo odmoriti i zabaviti se..Imam jako puno elektronike setup-a,moju staru Graupner MC 19 i MX12 stanicu na starih 40 Mhz-a koje više nitko ne koristi ali barem neće biti smetnji :)

Dio starije ekipe vjerojatno zna po nicku Pinči i onom starom dijelu topica letenja u Osijeku pod temom električari gdje davno prije nego je izašao ovaj novi forum sam bio moderator i tako svašta nešta.

Ugavnom je tu bila struja,iz početaka getribe slowflyeri vamo tamo do kasnije brushlessa kada su počeli izlaziti 3D modela i letenja u sobama,dvoranama i svašta nešta.Imam jako puno slika u arhivi ali eto nove stranice se počinju pisati.

Nadam se ugodnom druženju sa ekipom :)

Odg: predstavite se

Reply #754
Pinci ,dobrodošao natrag  ;) ,kada sam pročitao Tvoj   životopis ,pomislio sam da imaš 100 godina... ???..hajde, mlad si, o kakavom vremenu, koje te pregazilo pričaš?  :) Želim Ti dobru zabavu i šaljem pozdrave iz Splita  ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #755
Mislio sam na tehnologiju,razvijenost tehnologije u modelarstvu koja je u zadnjih par godina doživjela bum po pitanju pristupačnosti i cijene što je najbitnije.Davno prije tko je imao polimer bateriju kupljenu iz Švagija je bio dasa a danas kupiš brdo toga za nikave novce :)

Odg: predstavite se

Reply #756
Pozz kolega,super je sto se netko staro-mladi vratio u modelarstvo btw sto se tice stanica,mozes ih preradit na 2,4 ghz pomocu fr sky-a s hk-a tako da imas super stanice koje se mogu natjecat bez ikakvih problema s ovim danasnjim lp Mario
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: predstavite se

Reply #757
Ivane, dobrodošao natrag među svoje ! Još se sjećam tvoje ogromne Extre od deprona i njenih slika na pisti... isto kao i vašeg nastupa na mitingu na Lučkom kada ste radili avio-zapregum, mislim da je bio mali Habicht ili tako neki model ?

Damir

Odg: predstavite se

Reply #758
Da,da Extra depronska i mali habicht..Taj dan sam dva puta skrkao model kako me pukla trema jer je bila hrpa gledatelja sa strane..To je ovo :)




Velika i mala extra 330S su bile i uvijek kemije i izmišljanja iz glave jer nije bilo para za kupiti neki model kojega sam htio  :)



Odg: predstavite se

Reply #759
Ooo, da Pinci ... to je bilo to.... nego, stare ekipe ima sve manje, a ovi današni noob-ovi... to ti je više kao ono ...nabrijati setup koliko god možeš financirati, pa što bude. Nedavno mi uletio jedan, donio mi pokazati avion koji je napravio, makina pefektna, no ja posumnjao da nešto ne štima, pa pitam čovjeka: gdje mu je težište ? Čovjek me gleda kao da ga pitam o slijetanju na Mars...eto, čekamo tvoje uratke , pogotovo ako si sačuvao ove tvoje makine !
Damir


Odg: predstavite se

Reply #760
Alo damire,nismo svi tatini sinovi da nam nakupuju sta god ocemo a znanje je nebitno  ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

Odg: predstavite se

Reply #761
Nisam mislio na tebe... uostalom tatini sinovi se bave sponzorušama a ne ovim hobijem...i tako to.....sponzoruše ne interesiraju letjelice ove vrste.... :D
D.

Odg: predstavite se

Reply #762
Nisam mislio na tebe... uostalom tatini sinovi se bave sponzorušama a ne ovim hobijem...i tako to.....sponzoruše ne interesiraju letjelice ove vrste.... :D
D.
Slazem se  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: predstavite se

Reply #763
Eee Pinči, pa ti si imao kosu ??!! :D :D
Kao i ja nekad davno  ;)
Ajde, upogoni malo i svoje DLG jedrilice
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: predstavite se

Reply #764
Da,imao kosu  :D :D