Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 513484 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #780
Dobrodošao matrag! Ak nisi nikad prije vozio avion nemoj nepotrebno razbit mustanga.
Ma jesam, nije to problem, znas kak je, novi model, papak i to....
T14SGH
Trex 700 DFC VBAR
Durafly P-51 "Old Crow"-


Odg: predstavite se

Reply #782
Denk ju ;)
T14SGH
Trex 700 DFC VBAR
Durafly P-51 "Old Crow"-

Odg: predstavite se

Reply #783
Hvala na dobrodošlici   :D Mile  i  Remote iz Splita
Mile,  javi  kad pokose travu da malo provozamo modele iza Otto Bocka,jer imam nešto novo za ispbrobati.
Mile mislim da se poznajemo iz bivše firme,a Marjana vjerojatno
znam iz OŠ.

Još jednom hvala na dobrodošlici






Odg: predstavite se

Reply #786
Pozdrav. Ja sam Marko imam 13 godina i živim u Nedelišću. Za ovaj hobi znam već od prije ali tada nisam bio u stanju kupiti model kao i sada. Trenutno imam stanicu (turnigy 9x) koju sam kupio za rođendan i imam elektroniku za model nažalost motor mi se pokvario. Za model imam samoletečeg modela u kojem sam stavio elektroniku, ali to jos nije to jer je to 2 ch avion bez motora. U letenju baš i nemam previše iskustva, zato sam se prijavio na ovaj forum da saznam sve više u letenju. Pozdrav svima.

Odg: predstavite se

Reply #787
Marko dobro nam došao!
Ovaj forum je pravo mjesto za modelare početnike i tu se nalazi ekipa koja je uvijek spremna savjetom priskočiti u pomoć.
Darko


Odg: predstavite se

Reply #789
Hvala na dobrodošlici :)

Odg: predstavite se

Reply #790
Pozdrav forumašima !

Ja sam Ivan.
Interesiraju me prvenstveno helikopteri,
Imam jedan koji nakon nezgodnog pada trenutno u dijelovima.


Odg: predstavite se

Reply #792
Ja sam Dalibor ---- Dabby i zivim na relaciji Zagreb --- Slovenija. Registrirao sam se prije par godina i procitao cijeli forum ali nisam nis pisal jer nije bilo prilike da pocnem ovaj lepi hobi. Sada je sincic vec porastao i ide u skolu pa je vrijeme da se i tata igra sa njegovim  igrackama  ;) Pozdrav svima !

Odg: predstavite se

Reply #793
Pozdrav,
Evo da se i ja predstavim.
Moje ime je Sergej, zivim u Rijeci a trenutno na privremenom radu u dalmaciji otok Iz.
Prije 5 godina poceo malo s automodelarstvom. Imam Kyosho nitro 1:8. Oduvjek me privlacilo aviomodelarstvo pa sam pod stare dane odlucio i tu zelju ostvariti.
Inace sam cetrdesetogodisnjak.