Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511923 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #825
Lp ekipa...
Zovem se Goran, 29god...
Iz Osijeka...

Vec duze vrijeme istrazujem rc helice a sada je doslo vrijeme za kupovinu... :)

Odg: predstavite se

Reply #826
Lp ekipa...
Zovem se Goran, 29god...
Iz Osijeka...

Vec duze vrijeme istrazujem rc helice a sada je doslo vrijeme za kupovinu... :)

Pozdrav Gorane,
Dobro došao, ima nas iz Osijeka dosta.
Svaki četvrtak smo na aerodromu Čepin kod naše modelarske kućice,iza 18:00 h, pa naleti, leti s nama.
Prošli tjedan je mr Rockwell došao prvi puta i oduševio se, a on ti leti samo helikoptere.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: predstavite se

Reply #827
Lp ekipa...
Zovem se Goran, 29god...
Iz Osijeka...

Vec duze vrijeme istrazujem rc helice a sada je doslo vrijeme za kupovinu... :)

Pozdrav Gorane,
Dobro došao, ima nas iz Osijeka dosta.
Svaki četvrtak smo na aerodromu Čepin kod naše modelarske kućice,iza 18:00 h, pa naleti, leti s nama.
Prošli tjedan je mr Rockwell došao prvi puta i oduševio se, a on ti leti samo helikoptere.

Kako kolega varadero reče. Ekipa je odlična a uvijeti za letenje ne mogu biti bolji:)

Odg: predstavite se

Reply #828
Pozdrav Gorane.ekipa iz Osijeka je odlicna,a kao sto kazu nema boljeg mjesta za letenje od aerodroma.sve uvjete imas tamo
LP

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2



Odg: predstavite se

Reply #830
Aj miso zasuti,ja letim na seoskom igralistu gdje se malo malo moram raspravljat s trenerima zato sto djeca gledaju avion a ne igraju nogomet ...  :D :D :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 


Odg: predstavite se

Reply #833
Mi Vukovarci placemo za takvim aerodromom.

A letio sam ja i tamo i uopće vam nije loše tamo na vašem aerodromu;)
ma ok je to sve veliko,trava se nekosi bas cesto,pa nemozes ni poletiti ni sletiti čestito,a heliodromu da nepricam,imam model od 5kg koji mi kod kuce stoji nemogu ga sletiti zbog trave i terena a da nesto neostetim.ali dobro bitno je druzenje!

Odg: predstavite se

Reply #834

Lijepi pozdrav svima

,dali nekog zanimaju prave replike kamiona bagera?ja po prvi put sam odlucio pocet sa tim hobijem jest da je skup ali pomalo gust je gust :) trenutno sam u trazenju model kamiona iz vana.ako ima isto ljudi koje zanimaju takve stvari bilo bi mi drago da se jave da udruzimo snage :) podjelimo misljenja  ,dobro bi mi dosao svaki saavjet npr koji kanalni prijamnik za kamion sleper kipu itd...lp. ivan


Odg:predstavite se

Reply #836
dobar dan
ja sam nikola s otoka krka i njuskao sam po ovom forumu ali nisam nasao sto me zanimalo pa sam se prijavio da se malo raspitam :)

Odg: predstavite se

Reply #837
Bok dečki, evo nisam znao da se tu predstavlja kao što mnogo toga još neznam, ja sam Hrvoje iz Zg-a nisam znao ni da ovaj forum postoji i sad mi je baš drago da sam tu, pozz svima i nadam se da ćemo se upoznati jednog dana 8)


Odg: predstavite se

Reply #839
Pozdrav s Krka
Evo i mene zainteresiralo to mlataranje zrakom  :) Inače sam skroz nov u ovim vodama i mislim da ćemi trebat dosta vaše pomoći - ako nije problem.
Polako skupljam dijelove za quadcopter - ali čekanju paketića nikad kraja.
Nabavio sam Frame
i još nekih dijelova  flight controler itd i sad polako počinje slaganje.
“Ako činjenice ne odgovaraju teoriji, promijenite činjenice.”