Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511739 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #840
Evo da se prijavim i ja. Zovem se Mihajlo,malo sam mator za ovo sve,ali nisam ni prvi ni poslednji dječarac zarobljen u tijelu odraslog čovjeka. Inače sam iz Banja Luke. Na Fly freak sam se prijavio da kontaktiram Jazz-a za izgradnju frejma miniquada,ali eto kad sam tu,da podjelim svoja iskustva,i potražim pomoć. Uglavnom radim multikoptere,imao sam jedan izlet u TREX 450,ali samo stoji na ormaru i skuplja prašinu. Pravio sam par quadova raznih konfiguracija,par hexi,a jednu sam baš nedavno završio za snimanje. Jedan link da se malo reklamiram:

http://www.youtube.com/watch?v=qJ51dmy7BTA

E sad ode da postavim jedno pitanje. Pozdrav svima i vedro nebo
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: predstavite se

Reply #841
Pozdrav dobrim ljudima!


Nakon slomljenog Guppy-a  ( vjerojatno najtežeg Guppy-a ikad napravljenog, zna Damir kak je to neslavno izgledalo na kanalu ), i nakon  duže pauze, evo me malo opet natrag.
Otpuhnuh prašinu sa Graupnera i krenuo u testriranja polako, što od opreme radi, što ne.


Možda dovršim i MIG i Spitfire, oba su zasad na pola i stoje tako preko 2 godine.
 :)

Odg: predstavite se

Reply #842
Pozdrav! Ja sam Tomislav Nakić iz Oriovca al trenutno zivim u Sl. Brodu. Vozam rc auta i brodove ali zbog nedostatka ekipe na tom poducju poceo sam letiit.  :) 
Za prvu ruku tj. za ucenje sam si naprovio neki hibrid edge-a 540 i extra 300 (tako je ispo  :D ) nisam expert al leti se.
i to je to za sad. pozzz   :)
Pozdrav radni kolega ;-) ajd hvala bogu da si se sjetio registrirat vec jednom hehe

Odg: predstavite se

Reply #843
Pozdrav svima iz Virovitice,

Pratim ovaj forum već dosta dugo i nikako da se regam - dosad,, forum je odličan btw!
Nedavno sam složio svoj prvi quad i imao par uspješnih letova do sada. U hobiju sam skoro zadnje 2 god, uglavnom letanje sa malim helićima, ništa posebno.

Drago mi je vidjeti da nas ima u ovolikom broju i u raznim godinama!

Odg: predstavite se

Reply #844
Ja sam Lazar Stankovic,98 godiste,iz Doljevca.Do sada nisam pravio RC avione,pre toga pravio sam klizace i isao po takmicenjima gde sam se lepo pokozao.Iz Doljevca sam gde nema modelara,ali ima lepih livada.

Pozdrav!!!  :)

Odg: predstavite se

Reply #845
Pozdrav i dobro nam došli na FlyFreak :)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: predstavite se

Reply #846
Dobro nam došao Lazo , ovdje se puno toga dobroga može čuti i naučiti..pozdrav iz Splita ... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: predstavite se

Reply #847
Hi, eto i mene u letacima.
Za sad sa skromnim Phantom 2.

toliko za sad

Odg: predstavite se

Reply #848
Hi, eto i mene u letacima.
Za sad sa skromnim Phantom 2.

toliko za sad


Od kud si, dali ti je ph2 prvi model. Sa ovim načinom predstavljanja sumnjam da će ti netko izić u pomoć oko tvog problema (tema koju si otvorio). Nije bit doć tu i napisat par riječi. Možda si u nekom gradu di imaš čovjeka koji ti može pomoć itd. znaš misao ovog posta.
Dobro došo na FF...

Odg: predstavite se

Reply #849
Kosmarnik , dobro Ti veli Mini , daj pa nismo mi tajni agenti  u bivšem SSSR-U.....daj reci iz kojeg si grada,sela ,mjesta ? ,pa idemo dalje.LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #850
Kosmarnik , dobro Ti veli Mini , daj pa nismo mi tajni agenti  u bivšem SSSR-U.....daj reci iz kojeg si grada,sela ,mjesta ? ,pa idemo dalje.LP
Uh, pa di me tako shvatili.
Ma zurim se pakirat za GO pa mi je vrijeme na premiumu.
Za sad letim po Zgu.
Vise kad vrijeme uzmogne, vec kasnim LOL

Odg: predstavite se

Reply #851
Evo bio bi red da se i ja predstavim jer sam vec poprilicno dugo na forumu, znaci iz Zadra sam tj. iz Sukošana to je mjesto pokraj Zadra, za sada sam slozio jedn quad vecina djelova sam kupio ovdje na forumu i sa nikim nisam imao problema i ljudi su ovdje vrlo ljubazni, jako mi je drago da u HR postoji ovakav forumu gdje se mozes pa skoro o svemu raspitat, imam u planu kad skupim novaca FPV mini hexu sloziti vjerovatno cu otvorit temu za nju kad je pocmem gradit


lp

Odg: predstavite se

Reply #852
Pozdrav opet  :) Da objasnim situaciju. Naime kada sam se prvi puta registrirao, nisam ulazio na svoj profil nekoliko mjeseci, u međuvremenu sam zaboravio svoj pass i pokušavao doći do njega potvrdom sa svoje email adrese, no međutim koliko god puta mi je potvrda poslana na mail, toliko puta ju ja na svojoj email adresi nisam primio. Zašto? Stvarno neznam. U međuvremenu sam ugasio svoju email adresu iz drugih razloga. Pa evo me opet ovdje  ;D
Nadam se da me moderatori ili nadležni neće zezat radi toga i da će shvatiti ovu ukratko opisanu situaciju  :)
Pozdrav!
Zovem se Tomislav, iz Zagreba sam i imam 24 godine. Trenutno od pokretnina imam auto, skuter, a u ne tako daleko vrijeme i yf-23 na kojem radim u slobodno vrijeme malo po malo.... Također volio bi doći na mitinge u Zgb, okolica  :)


Odg: predstavite se

Reply #854
[move]Evo i mene da vam se priključim znao sam da to trebam napraviti samo nikada vremena da se predstavim uglavnom početnik sa Turnigy 9x  :)  to je za početak benzince baš nevolim ali obične na motorčiće obožavam  ;D [/move]
Turnigy 9x, simulator,blabla....