Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511849 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #90
Pozdrav ekipi!!
Zovem se Denis, živim u Savskom Gaju, kad stignem letim na kanalu a i drugdje, modelarstvom se bavim od srednje škole, a počeo sam s raketama! Nažalost dosta sam izbivao iz modelarstva zbog nedostatka vremena i neko vrijeme rada izvan HR, ali polako se vračam, trenutno letim s easy gliderom, a čim skupim vremena bit če i drugih modela!Po struci sam aviomehaničar i radim u CTN!

Odg: predstavite se

Reply #91
Pozdrav ekipi!!
Zovem se Denis, živim u Savskom Gaju, kad stignem letim na kanalu a i drugdje, modelarstvom se bavim od srednje škole, a počeo sam s raketama! Nažalost dosta sam izbivao iz modelarstva zbog nedostatka vremena i neko vrijeme rada izvan HR, ali polako se vračam, trenutno letim s easy gliderom, a čim skupim vremena bit če i drugih modela!Po struci sam aviomehaničar i radim u CTN!

skoro pa sused....
ajde javiš se kad planiraš na kanal
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: predstavite se

Reply #92
Dogovoreno, čim se poklopi da sam slobodan kad je lijepo vrijeme, jer je obično obrnuto!
Pozdrav!

Odg: predstavite se

Reply #93
Pozdrav svima :)
U modelarskim vodama sam par mjeseci, krenuo sam sa Traxxasovim nitro modelom Revo
Sada malo gledam avione i helice, u principu gledam za uzeti Fokkera DR1 :)

A inace, pravo ime Andrija, prva ljubav su 1:1 auto modeli, vrlo aktivan na automobilistickim forumima i to je to :)


Odg: predstavite se

Reply #94
Andrija dobrodošao i želim ti uspješne letove..Neznam koliko imaš iskustva sa letenjem pa bi bilo dobro da i o tome malo napišeš a i iz kojeg si mjesta da te mogu u letenje uvestiiskusniji iz tog kraja...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: predstavite se

Reply #95
Andrija dobrodošao i želim ti uspješne letove..Neznam koliko imaš iskustva sa letenjem pa bi bilo dobro da i o tome malo napišeš a i iz kojeg si mjesta da te mogu u letenje uvestiiskusniji iz tog kraja...

radujem se kada vidim tebe ovdje,zivlje je i interesantnije napravis pravi DAR-MAR
u poslednje vrijeme si mi nedostajao,znam posao

Odg: predstavite se

Reply #96
Ivane nećeš mi vjerovati kad ti kažem koliko mi vremena u radu prođe na ovim malim "vragovima od F1N i F1N 150... a tek koliko se materijala potroši jer samo jedan od 4-5 urađenih leti kako bi trebao...velike sam uspio skinuti do 8-9 grama sa 55 cm raspona a male na nekih 0.8 grama, jedino još nisam baš zadovoljan u potpunosti sa postignutim vremenima u 9 metarskoj dvorani ... al bit će bolje ...i baš zbog svega toga i nesjeam za kompjuter nego sam po cijeli dan u radioni...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: predstavite se

Reply #97
Andrija dobrodošao i želim ti uspješne letove..Neznam koliko imaš iskustva sa letenjem pa bi bilo dobro da i o tome malo napišeš a i iz kojeg si mjesta da te mogu u letenje uvestiiskusniji iz tog kraja...

Iskustvo u letenju = 0, osim ako se racuna to sto sam bio putnik u avionu :D
Inace sam iz Zapresica, radim relativno blizu luckog(cca 5 km udaljenosti) i tak :)

Odg: predstavite se

Reply #98
A da tek sad vidio ovu temu...

Ovako ja sam Robi i letim otkako sam se rodio,
...prvi let a i odmah prisilno sljetanje sam imao u rodilistu...izletio sam samo tako...   ::) ??? ::)
 
        :D   :D   :D
...što si brži to si manji...

Odg: predstavite se

Reply #99
Gle stvarno pa ja se do sad nisam predstavil  :-[
Dakle ja sam Vladimir Krušelj, ( 40 ) Podravska Selnica, 20 km do Koprivnice. Uglavnom lagano izluđujem ženu izrezanim depronom i stiroporom ( već sam mogel imati termo fasadu ) i pomalo letim. Nisam u nikakvom klubu i više sam samouk i pažljiv proučavatelj savjeta na forumu koji su mi dobro došli. Sve kaj sam do sada napravil bili su više manje nacrti koje sam sam izrađival ili dorađival u Corelu. Fala bogu blizu kuće imam veliku livadu pa probne letove mogu obaviti prije nek se dojdem osramotiti na letjelište Danica.

 

Odg: predstavite se

Reply #100
evo i da se ja prestavim.zovem se tomo,zivim na relaciji split-otok solta,inace student strojarstva,pilot jedrilice,ronioc,amaterski boksac i naravno ktm driver ;D .modelima sam se poceo bavit od malih nogu pocevsi od onih od papira pa do onih malih od balse,i naucio pilotirati na samogradnjama i sve do ove godine sa njima letio.jbg nedostupnost modelarske opreme :D ,bilo je tu i glisera sa motorima od fena,stanicama iz autica itd..........uglavnom uvik se nesto radi,sljedeci veci projekt bi trebao biti ugradnja vanbrodskog 150ks 2000cc dvotaktnog motora u auto,jao majko kao bi to islo ;D ...pozdrav svima!

Odg: predstavite se

Reply #101
evo i da se ja prestavim.zovem se tomo,zivim na relaciji split-otok solta,inace student strojarstva,pilot jedrilice,ronioc,amaterski boksac i naravno ktm driver ;D .modelima sam se poceo bavit od malih nogu pocevsi od onih od papira pa do onih malih od balse,i naucio pilotirati na samogradnjama i sve do ove godine sa njima letio.jbg nedostupnost modelarske opreme :D ,bilo je tu i glisera sa motorima od fena,stanicama iz autica itd..........uglavnom uvik se nesto radi,sljedeci veci projekt bi trebao biti ugradnja vanbrodskog 150ks 2000cc dvotaktnog motora u auto,jao majko kao bi to islo ;D ...pozdrav svima!

ali ako se ne salis Tomo,
ovo za dvotaktasa u auto,zar oni ne trose mnogo a i glasni su a o zagadjenju da ne govorimo, TRABANT istocno njemacki pa Wartburg zvani Smrdljivac, !!
mislim da se ipak salis ?


Odg: predstavite se

Reply #103
ma to mozda jednoga dana ako bude viska novaca,cisto za svoj gust tu i tamo na koji street race itd....inace zvuk dvotakta v6 od 150 ks je naj zesci zvuk sta sam ga ikad cuo,zapravo to vise nalikuje na rezanje nego na rad motora ??? ;D