Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511988 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #900
Pozdrav, novi na forumu, iz Zagreba 22god, nisam jos vlasnik nijedne letjelice ali planiram pocet slagat nesto :)

Odg: predstavite se

Reply #901
Pozdrav! letim dva modela, iz međimurja sam i imam 12 godina! :)

Odg: predstavite se

Reply #902
Pozdrav svima, Tvrtko iz Zagreba ovdje. Lurkam forum jedno vrijeme, isprika radi kasnog predstavljanja. Zaludio me prijatelj s svojim Phantomom, pa nekako završio ovdje.
Nemam nikakvog iskustva, potpuni amater kod RCa, inače hobi mi je fotografija a kako je krenulo nisam daleko i od RCa. Dobio sam malog Hubsana kojeg vozikam u Zagorju, kad stignem...planiram se zaletiti kod KingCrossa na jedan meet. Vidiio prije neki dan da se ekipa skuplja tamo.
Eto toliko za sada.



Sent from my iPad Tapatalk

Odg: predstavite se

Reply #903
Pozdrav svima


Zovem se Hrvoje, dolazim iz gornje dubrave (vidim nisam jedini)


Od hobija sam imo svasta, trebutno je to fotografija, s obzirom na to da da bi volio proširit vidike...
...evo me ovdje kako bi skupio iskustva za nabavu quadcoptera.


Pozz

Odg: predstavite se

Reply #904
Pozdrav,

zovem se Alen. Iz okolice Požege sam no već neko vrijeme sam nastanjen u Varaždinu. Hobi su mi računala, no kako mi je to postao i posao u zadnje vrijeme,  tražim nešto novo. Sad si gledam napraviti nekog quadcoptera pa sam na preporuku dosao ovdje :)

 

Odg: predstavite se

Reply #905
Auuu mali je ovo svijet;)


Pozdrav i dobro došao :)


Odg: predstavite se

Reply #907
Dobrodošao Pupo , sviđa mi se Tvoj avatar.... :D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #908
Pozdrav zovem se Marjan, iz slavonskog broda sam. Kupio sam za početak hubsban x4 s kamerom, pa ćemo vidit sta dalje dok malo upraksam :)

Odg: predstavite se

Reply #909
Dobro došao Marjane, u SB imaš dobru ekipu ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: predstavite se

Reply #910
Živio Majane ,puno dobrih želja iz Splita... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #911
Zovem se Ivica. Imam 40 god. Živim malo u Zagrebu (Špansko) a malo u Marčanima pored Čazme.
Već dosta vremena lurkam ovaj forum i razmišljam kako mi je vrijeme da si nađem neki pošteni hoby.
Oduševili su me ovi vaši filmići po yotubu, nisam ni sanjao da ima kod nas toliko ljudi koji se kvalitetno bave avio modelarstvom.
Mene najviše zanimaju quadrocopteri. Trenutno od opreme nemam ništa ali namjera je početi prikupljati polako.
Nije mi strano radit s rukama pa ne mislim kupovati gotove modele nego nešto sam sklapati.

Još jedan...

Reply #912
Pozdrav ekipi...
Zovem se Ognjen i Zagreba sam. U modelarstvu i letenju sam stvarno totalni početnik i neznam puno mimo onoga što sam pročitao tu na forumu, pa kad to sažvačem planiram bit dosadan :)
Već sam par puta bio poškicat kak letite, na hortikulturi i na kanalu... zadnji put sam čak dobio linkanu stanicu u ruke da probam ostat u zraku. Bilo je... trzavo. Al sam se totalno navuko.
U međuvremenu je sa HK stigao i moj prvi model - AXN Jet Floater - navodno da dobro podnosi ovakve ko ja... trebat će mu :)
Sad sam još u potrazi za stanicom, a onda ršum ??? ;D
Svi savjeti, kao i kritike su dobrodošli.
Vidimo se!
Tko visoko leti... nek me nauči, i ja bi :D

Odg: predstavite se

Reply #913
Pozdrav svima,
zovem se Vlado, iz Nove Gradiške, pokušavam se vratiti prvoj ljubavi, he he, modelarsko letenje, prije mnogo, mnogo godina bio avio-modelar, i kao osmoškolac išao po takmičenjima sa jedrilicom Cirus, Lassie se vraća kući.  :)

Odg: predstavite se

Reply #914
Dobro došao Vlado i Ognjene.......prva ljubav nikad ne umire....a i oklagije lete kad se bace  :D ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes