Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 513966 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #960
Pozdrav svima zovem se Bruno dolazim iz Splita oduvik sam obozavao rc modele neman bas nekog znanja ni iskustva al se nadam da cu nauciti tu na forum....
nadam se dobrom druzenju pozdravvv :)

Odg: predstavite se

Reply #961
Pozdrav svima, ja sam Darko, imam 28 god. i dolazim iz Krapine. Eto RC helići me očarali na prvi pogled pa sam tako kupio prvi helić za nekih 20$ sa ebay-a, isprobao i pafff, rekoh to je to. Sad ovih dana namjeravam naručiti neki quad da ima za ljetne dane koji su ispred nas.

Odg: predstavite se

Reply #962
Pozdrav novim članovima i želim Vam puno druženja, letenja i vedro nebo ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: predstavite se

Reply #963
Pozdrav,
ja sam Matej i živim u Zagrebu, imam 20 godina i studiram. Razmišljam o samogradnji modela od stiropora pa sada skupljam ideje i savjete.

Odg: predstavite se

Reply #964
Pozdrav svima! Zovem se Vid i dolazim iz Zagreba. Početnik sam u ovom hobiju i trenutno se zabavljam sa syma s107g. tu sam dosao da se malo vise informiram o ovom hobiju.

pozdrav :)


Sent from my iPad using Tapatalk

Odg: predstavite se

Reply #965
Pozdrav svima ja san Miro dolazin iz Splita najvise me zanimaju avioni po mogučnosti samogradnja depronci i balsa.
početak je uvjek težak

Odg: predstavite se

Reply #966
Pozdrav svima, ja sam Božidar i imam 28g,
radim kao programer, web developer. No daleko od css-a i html-a, uglavnom se orijentiram na teže i zanimljivije logičke probleme. Po papirima sam ing. strojarstva, smjer mehatronika robotika. No ta znanja su većinom već isparila, a nikad ih zapravo nisam ni utemeljio praktičnim radom. Ta želja da svoje znanje programiranja prenesem na robote me dovela međuostalim i na ovaj forum.
Inače sam ljubitelj i letjelica, pohađao čak i zrakoplovnu srednju školu ...ali premalo znanja/iskustva tu imam. Tako da se nadam da nećete zamjeriti za neka noobovska pitanja :)

 

Odg: predstavite se

Reply #967
Bok Bozo....

a ako jije CSS i html, sto je onda? :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: predstavite se

Reply #968
Evo i ja da se predstavim. Pozdrav zovem se Igor inače sam iz Sremske Mitrovice, bavim se rc-om već duže veme ali sa prekidima. Poslednjih godinu dana sam se baš zarazio, imam bladnanoqx, nešto depronaca, jedan zmr250 quad, jednog FW190 od epo pene, jednog trojana t-28 takođe od epo pene, jedan airboat koji sam sam pravio i dosta opreme, stnica je dx spektrum 8, Pored ovoga imam frižider gorenje, špoert sa 4 ringle ravna ploča i turbo rerna i iznad njega neki ruski aspirator) Šalim se naravno.

 A da imam 34 godine i inženejr sam mašinstva i inženejr zaštite od požara.

Odg: predstavite se

Reply #969
@vidopolus - ja također imam syma s107g, eto baš neki dan kupio kvad, početnik početniku: ogromna razlika u svemu :)

Odg: predstavite se

Reply #970
Bok Bozo....

a ako jije CSS i html, sto je onda? :)


Hehe, pa web developeri su i oni koji ne izlaze iz okvira CSS-a, HTML-a..i raznoraznih CMS-a za izradu stranica. Ja iako radim skoro isključivo za web, ipak rješavam probleme drugačijeg tipa. Ajmo reći kad postoji "problem" koji nema već utabanata rješenja, onda postoji i određeni izazov jel se da uopće rješiti unutar nekog normalnog vremena. Ti izazovi su ono što me privlači ka određenom projektu. Napraviti običnu stranicu mi je toliko dosadno da se ne sjećam kad sam zadnji put :)


Uglavnom su to onda kombinatorički problemi...mogu istaknuti jedan algoritam na koji sam najponosniji. Znači algoritam koji čita sljedeću facebook grupu: https://www.facebook.com/groups/trazim.nudim.prijevoz/?fref=ts , te za svaki oglas iz grupe zna:
-jel osoba vozač ili putnik
-od kuda do kuda putuje
-kada putuje (bilo to točan dan ili interval vremena)
-dali traži/nudi novac za prijevoz i koliko
-koliko treba/nudi slobodnih mjesta
-dali se vraća, te ako se vraća koji je datum povratka, ili koji je interval vremena povratka
Algoritam ponekad griješi, ali je prilično točan. Pogotovo ako se eliminiraju rezultati u koje sumnja, onda je gotovo 100% točan...a sumnja trenutno u svega nekih 15-20% analiza, od kojih više od pola dobro pretpostavi rješenje. Algoritam putem i uči, te sad nakon što je izanalizirao nešto više od 110,000 oglasa, još uvijek ima finu tedenciju opadanja greške. Očekujem sad sa sljedećim updejtom točnost od prek 95% :)
Nadam se da sam približio čim se bavim, hehe.


Također svaka igrica uglavnom nudi mnoštvo kreativne problematike..i igrice su upravo jedan dio koji radim. A ovdje sam stigao jer to "oživljavanje" likova u igrici želim prenesti na "oživljavanje" robota, letjelica :)


Odg: predstavite se

Reply #971
Pozdrav forumaši


Ja sam Kristijan, 30 godina, obitavam na području Zagreba i okolice. Skroz sam u tehnologijama od ranih dana. Patim od nedostatka vremena za razvoj i samogradnju (a i mnoge druge životne radosti). Već neko vrijeme ponosan vlasnik Phantom 2 Vision+ quada. Nadam se da će hangar uskoro biti proširen eskadrilom različitih multića. Uglavnom letim na području od Westgatea prema Bistri, velika je ravnica.

Odg: predstavite se

Reply #972
Dobrodosao,  uživaj.
Lp,
Alex

Odg: predstavite se

Reply #973
Kristijane ,Dobar Dan i ugodan boravak među nama...Dobre želje iz Splita....i oooo da ,nađi si vremena da ono ne nađe Tebe  ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #974
Pozdravljam sve modelare i posjetitelje Grupe Fly Freak.

Kažu da je podgrijana stara ljubav isto tako dobra kao i podgrijana sarma!

Avio modelarstvom sam se počeo baviti još daleke 1973. godine u 5. razredu osnovne i tako do srednje škole, kad sam složio Graupnerovog glidera Cirrusa od 3 m s tada naprednom stanicom Multiplex Royal na 27 MHz, te uživao u padinskom jedrenju i malo u termičkom jedrenju. Faks, posao, i.td, pa se modelarstvo malo zapustilo.
Nedavno sam ponovno došao u dodir s avio modelima, pa sam podgrijao staru ljubav i nabavio si heli WLtoys V913 za početak i ASW28 preko HobbyKinga, nakon što sam ga vidio na ovom forumu. Sad smišljam kakvu bih stanicu složio za početak...
Inače se bavim i motornim zmajarstvom, imam sportsku dozvolu i svoju letjelicu.
Živim u Istri, Rabac, ime mi je Boris, i još jednom lijep pozdrav svim zaljubljenicima u plave visine!