Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 514160 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #990
Ivane ,dobrodošao , kada god budeš mogao svrati na Piket i obrati se svakom od nas, koji ima neki model pored sebe,svi će Ti biti korisni,a najbolju i najpametniju dobrodošlicu dobio si od  Mario (4tm), Dalmatinca na privremenom radu u Slavoniji... ;) ;) ;)  
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #991
hvala svima i nadam se susretu!!! ;)
Stalno nešto krpam

Odg: predstavite se

Reply #992
Dobrodošao, godne nisu problem, ja imam 15 :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: predstavite se

Reply #993
Pozdrav svima, iz ZG-a sam i apsolutni sam početnik u modelarstvu i sad sa podosta godina me to sve više vuće i vuće a uskladiti vrijeme i novac je danas dosta teško. Imam u planu napraviti jedan brod za prihranu ribe a to mi je želja iz mlađih dana pa eto me ovdje da mi probate malo pomoči oko mog projekta. Svima unaprijed zahvaljujem na odgovorima od totalne neznalice... Pozdrav i živjeli!!!
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: predstavite se

Reply #994
Novopridošlim  tj. novim članovima  želim poželjeti dobrodošlicu   na FF forum :) ,nadam se da ćete se dobro zabaviti i naučiti puno toga,izabrali ste vrlo zanimljiv hobby ;) :) .Pitajte ,komentiraje ma ustalom,uživajte na FF-u  8)

 

Odg: predstavite se

Reply #995
Nino, Zagreb, oko Božića se sjetio da je uvijek htio pravi RC, poklonio si ECX Torment short course kamionče, veseli mu se ko malo dete, bilježi se sa štovanjem  :)

Odg: predstavite se

Reply #996
Nino, Zagreb, oko Božića se sjetio da je uvijek htio pravi RC, poklonio si ECX Torment short course kamionče, veseli mu se ko malo dete, bilježi se sa štovanjem  :)
Isto ko i ja ,oduvijek sam htio RC model aviona,i onda baš isto oko Božića tak negde Nova Godina , mi je tata od jednog člana foruma kupio stanicu i model aviona(DELTA) i još uvijek se veselim i  uvijek ću to pamtit.Dok sam bio mali( ono 80 -90 godine)  toga baš i nije bilo a i ono čega je bilo, je bilo jako skupo a novaca isto  ko i sada ,NEMA  :( ,Slabe plaće ,cijene visoke,dostupnost nikakva,komunikacija isto nikakva,jer ni fiksni telefon nisam imao do 90 u kući(e naša državo) .I da ,još se neskidam sa ZAGIA jer savladavm  tehniku, dok ulovim grip i elan(osjećaje) i sve ostalo vezano za RC modele. 8) .UŽIVAJTE na FF-u ,dobrodošli 8)

Odg: predstavite se

Reply #997
Bok ljudi,


Moje ime je Toni 28g , mjesto stanovanja Glavice (Sinj) lip pogled na Piket,  nov san skroz 8)

Odg: predstavite se

Reply #998
Pozz Toni ,nadam se da se vidimo na Piketu.
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: predstavite se

Reply #999
Pozdrav, ime mi je Frane i studiram u Splitu. Malo se bavim quadovima.
Neki me već poznaju :)

Odg: predstavite se

Reply #1000
Lipo si to složio Toni


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: predstavite se

Reply #1001
Lipo si to složio Toni


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: predstavite se

Reply #1002
Fali mi inspiracije

Odg: predstavite se

Reply #1003
@Toni ,hvala na snimkama i druženju....nisi Ti više novi,a od Tebe će mo naučit puno(PC itd)..... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #1004
Biti ce inspiracije i viška kad odeš na na Piket


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan