Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511970 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1050
Pozdrav.

Ja sam Ranko iz Osijeka... RC početnik...

Prije 2 mjeseca sastavio sam 250 FPV Race quad...

Učim polako  :)


Ranko sine, pa i tebe odnio darksajd :D


Pa di si lega nisam te sto godina vidio :)

Odg: predstavite se

Reply #1051
Pozdrav od novog clana!

Bok, ime mi je Mihael dolazim iz Zagreba, tocnije iz Dubrave. Imam 16 godina i vec se oko godinu dana bavim modelarstvom.  :)
Ne letim , ali vozim RC aute jedini model koji sada posjedujem je HPI Mini Recon 1/18.  ;)
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein

Odg: predstavite se

Reply #1052
Pozdrav, Mihael.

Dobrodošao na FF forum. Nema veze što ne letiš. I mene zanimaju RC auti, no trenutno sam samo u letećem stanju. :D

Ako se budeš družio s nama, možda i ti jednog dana poletiš - što mlađi, to ćeš prije savladati tehnike letenja.

LP,
milan
--

Odg: predstavite se

Reply #1053
pozdrav, ja sam Marko iz velike gorice, 26 g., vec dugo pratim forum, upravo sam si napravio vlastiti qvad, trenutno imam nekih poteskoca oko pokretanja, al nadam se da cu to brzo rjesiti, pozz

Odg: predstavite se

Reply #1054
pozdrav


zovem se Lovro dolazim iz Zaprešića imam 18 godina, poceo bi s modeliranjem, htio bi prvo cut od vas neke savjete i tako


p.s. ako je netko upoznat s arduinom neka mi se javi da mi pojasni kako bi mogao koristiti na quadcopteru


lp:)

Odg: predstavite se

Reply #1055
Lijep pozdrav iz Pule svim forumašima. Ne letim, nemam nikakvu opremu, samo bauljam po arhivi poruka i skupljam osnovne informacije za početnika.


Andrej

Odg: predstavite se

Reply #1056
Tomislav, Zagreb, pronašao RC helikopter u garaži, pokušavam ga ponovo osposobiti za let,al mi baš i ne ide  :)

Odg: predstavite se

Reply #1057
Pozdrav svima!


Darko, 37 godina iz Zagreba (Peščenica). Oduvijek zaljubljen u RC modele. Kao osnovnoškolac i srednjoškolac gradio modele brodova. Roditelji nisu baš imali "sluha" (ni love) za moj hobi...
Sada nakon četvrtog djeteta, vrijeme je ponovno "aktivirati" dijete u sebi (popravile se i financije u međuvremenu). Trenutno sin i ja letimo na demo simulatoru (tipkovnica). Planiramo kupiti neku ozbiljniju stanicu i spojiti na simulator, pa preko zime vježbati u sprezi sa simulatorom, a u proljeće nabaviti i neki durafly avion.
Zbog broja djece i mjesta stanovanja, rado bi letio kod Domovinskog mosta...
Nadam se da neću postavljati pitanja u krivoj mapi.... I da nije prekasno za naučiti letit'...

Odg: predstavite se

Reply #1058
Pozdrav svima!


Darko, 37 godina iz Zagreba (Peščenica). Oduvijek zaljubljen u RC modele. Kao osnovnoškolac i srednjoškolac gradio modele brodova. Roditelji nisu baš imali "sluha" (ni love) za moj hobi...
Sada nakon četvrtog djeteta, vrijeme je ponovno "aktivirati" dijete u sebi (popravile se i financije u međuvremenu). Trenutno sin i ja letimo na demo simulatoru (tipkovnica). Planiramo kupiti neku ozbiljniju stanicu i spojiti na simulator, pa preko zime vježbati u sprezi sa simulatorom, a u proljeće nabaviti i neki durafly avion.
Zbog broja djece i mjesta stanovanja, rado bi letio kod Domovinskog mosta...
Nadam se da neću postavljati pitanja u krivoj mapi.... I da nije prekasno za naučiti letit'...


Bok,


Nije prekasno, moj stari je poslije 40te naucio ... relativno ok :) ... simulatori su super za pocetak, za dobiti osjecaj. ( letenje s tipkovnicom nema bas efekta )
Postoje ti i USB stanice samo za simulatore ... 15ak eura --> http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__20951__Hobbyking_6CH_RC_Flight_Simulator_System_Mode_2_.html

Odg: predstavite se

Reply #1059
Imenjače dobro došao u klub, nikad nije kasno za biti dijete. Ima ovdje puno starije dijece od tebe.
Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: predstavite se

Reply #1060
Darko, dobrodošao na naš forum.

LP,
milan
---

 

Odg: predstavite se

Reply #1061
Puno hvala na riječima dobrodošlice.
@BuBizgb: Dugo već razmišljam što i kako početi. Obzirom da su neki frendovi "skršili" par modela odmah u startu, odlučio sam početi sa simulatorom. Znam da je letenje sa tipkovnicom nerealno i da nema efekta, ali mi je i sa tipokvnicom trebalo sat, dva dok nisam uspio poletjeti i sletjeti uz par krugova.

Odg: predstavite se

Reply #1062

Slijedeći korak je stanica. Hvala na prijedlogu za USB stanice, no mislim da ću ipak uzeti neku "pravu" stanicu za simulator, pa ju kasnije iskoristiti na modelu. Prije nego kaj se "zaletim" u kupovini, pitati ću iskusnije kolege za savjet pri odabiru stanice. Vidim samo da su mi Futaba, Spectrum i JR cijenom (trenutno) van moje kategorije. Turnigy stanice su mi cijenom prihvatljivije, nadam se da im je i kvaliteta (domet) dobar kao i cijena.
No, da ne spamam ovaj topic, budem otvorio pitanje na prikladnijem mjestu....
Pozdrav!


Odg: predstavite se

Reply #1064
Dobrodošao na forum, lijepo se zabavi! ;)

Poslano sa mog C6902 koristeći Tapatalk

Bitno da se leti.