Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511987 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1080
Živio gosparu Mali , kako je rekao kolega Nordijac ...''Preskup hobi da bi krivo počinjali'' ...Želim Ti puno RC letenja i dobre zabave  :)
Pozdrav iz Splita.

p.s. Nije baš ni lako letiti sa ovim modelom jer je brz i zahtjeva dobre reflekse:

http://www.youtube.com/watch?v=S1Hy4SjpzL8
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #1081
Pozdrav iz Sinja Mali.Imaš kod Dubrovnika još letača samo prčkaj malo po forumu, pa kad se sastanete i razmjenite iskustva bit će vam zanimljivije ;)

Odg: predstavite se

Reply #1082
Da ti olakšan,jedan od kolega na forumu ti je "ilija dubrovnik" 8)




Odg: predstavite se

Reply #1086
Pozdrav iz Sinja Mali.Imaš kod Dubrovnika još letača samo prčkaj malo po forumu, pa kad se sastanete i razmjenite iskustva bit će vam zanimljivije ;)
Hvala! E baš ovakva čak i bojom ista ☺ i lijepo se leti ako je čovjek umjeren, solidno podnosi i vjetar. Iliju znam, ali se nikako "potrefit" da podjemo skupa...

 

Odg: predstavite se

Reply #1087
Pozdrav :) kupila muzu dva 'amaterska' drona da se uci, pa je i mene uzelo  :D  u pitanju su Syma x5 i x11.
Zasad smo u fazi letanja po garazi i zabijanja u zidove i stropove.

Odg: predstavite se

Reply #1088
Pozdrav :) kupila muzu dva 'amaterska' drona da se uci, pa je i mene uzelo  :D  u pitanju su Syma x5 i x11.
Zasad smo u fazi letanja po garazi i zabijanja u zidove i stropove.


hahaha ... te je zelo  :D
Kud baš si mu kupila drona, ccc
a zašto nisi avijun? upravo je polemika u tijeku, kako su ti vrajži dronovi krivi da se malo njih igra avijunima i ti se pojaviš baš sad sa dva drona, čak  ;D


 :)  Dobro nam došla. Nadam se da ćeš se još ponekad javiti da čujemo kako napreduje obrada zidova i jesu li ti syma izdržljivi.

Odg: predstavite se

Reply #1089
hahaha ... te je zelo  :D
Kud baš si mu kupila drona, ccc
a zašto nisi avijun? upravo je polemika u tijeku, kako su ti vrajži dronovi krivi da se malo njih igra avijunima i ti se pojaviš baš sad sa dva drona, čak  ;D


 :)  Dobro nam došla. Nadam se da ćeš se još ponekad javiti da čujemo kako napreduje obrada zidova i jesu li ti syma izdržljivi.


Zelo, zelo  ;D  hvala!
Drona - zato jer smo nesto pikirali dji, da mozemo zakvaciti gopro na njega. Da se muza pita, on bi odmah takvo nesto a ja sam ipak glas razuma pa rekoh - gle, treba prvo vidjeti jel uopce mozes skuzit kak se vozi itd...naravno, stoput lakse izgleda nego sto stvarno je. Onda sam malo kopala po stranim forumima i konsenzus je uzeti jeftinjak za ucenje...preporuke su vecinom bile syma x5/x11 pa su "pala" oba, tocnije x5 i x11c za rodjendan. Evo taman veceras je bila i prva ozbiljnija ozljeda, potrgan propeler na x11c no sva sreca imamo rezervne. A i meni stize, nadam se uskoro, jedan crveni x11. Prvi dan smo imali fijasko jer smo naravno kreteni izasli pred zgradu (nije bilo ljudi), i opaaaa muz nakon 3 minute parkirao drona na krov zgrade pa je bilo penjanja i "spasavanja" sa susjedne zgrade. Uspjela sam ga "hitit" s visine petog kata, x11c, i prezivio je bez ozljeda  :D
A eto, mene su davnih dana u osnovnjaku poterali na tehnickom da ne mogu na modelarstvo jer "pa nema nijedna cura", sad nadoknadjujem valjda i igram se.

Odg: predstavite se

Reply #1090
Pozdrav,


ja sam student Ivan iz Splita, neko vrijeme se bavim automodelarstvom a okušao bi se u letjelicama- tocnije 250 racing quadcopter








Odg: predstavite se

Reply #1091
pozdrav!
evo sad vidio temu predstavite se :)

zovem se josko i iz splita sam,imam 34 godine,i nekako sam naletio na ovaj forum a poceli su me zanimati avioni,pa tako i ovi rc :)
kad se nema za pravi  :D :D :D

volio bi probati a i kupiti nesto za sebe da se mogu igrati :)
pa bi molio ekipu iz splita da se jave,ako su za,naravno

hvala

Odg: predstavite se

Reply #1092
Bok Joško,nisam iz Splita ja sam iz Sinja ali većinom letači iz Splita dolaze u Sinj tako da ti zelim dobrodoslicu i odg. na tvoje pitanje:mislim da govorim u ime svih naravno da smo za samo nek nas je iz dana u dan sve vise!!lp.Dujo
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: predstavite se

Reply #1093
Pozdrav,uživaj na FF forumu 8) .I obavezno neki materijal na kojem letiš  pokaži ;) :) .

Odg: predstavite se

Reply #1094
pozdrav evo zovem se Vedran, zivim u Ičićima to je malo mjesto kraj Opatije, nov sam u ovom sportu upravljao sam sa nekolicinom vltoys igračka, sad imam u planu osposobit quad koji mi je pred godinu dana prodao varandero sa foruma i to je prvo pravo rc vozilo kojim ulazim u svijet rc zabave eto toliko o meni