Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 513664 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #61
eto kad imamo za svakoga ponesto. ;D

Odg: predstavite se

Reply #62
pozdrav svima, ja sam iz zadra i još nemam nikakav leteći objekt, imam u planu kupiti nešto početkom iduće godine. nadam se da će te mi pomoći vašim savjetima :)

Odg: predstavite se

Reply #63
dobro dosao u zemlju srece. :)

Odg: predstavite se

Reply #64
Pozdrav.Znaci ti imas NLO  :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: predstavite se

Reply #65
u glavi :D

Odg: predstavite se

Reply #66
Ja sam Dražen Plavanjac, rođen gdje i prljavci, živim u Sesvetama tj. pajcek cityju.
Nisam zgodan kao neki ali to mi i nije važno jer sam Yubito pilot a oni su sebi najljepši i najbolji. Nisam član nijednog kluba jer nijedan nije dovoljno dobar za mene.

Nadimak Plavi dobio sam jer sam modele poslije leta doma furao u plavoj pvc vreči za smeće, ne zato što volim plavu boju nego zato što su čvršće i deblje od crnih pa je manja mogučnost otkrivanja uspješnosti leta u svekolikom pučanstvu. Znate kako je, mala sredina i sve se zna.

Specijalnost su mi Zagiji i poslije dugog traženja samoga sebe po forumima te modela koji ne liči na model odabrao sam baš njega te sad doma dolazim bez plave vreče jer ljudi misle da su to djelovi za budući avion.

Volim društvo iskusnih i pametnih ljudi pa se isključivo u takvome i krećem.

http://www.rcwings.webs.com


Plavi

Odg: predstavite se

Reply #67
 ;D ;D ;D

Odg: predstavite se

Reply #68
Pozdrav svima na forumu.
Ja sam šokac iz Vukovara, a tako i izgledam, mal, debel i okrugao.
Kažu mi sufleri sa strane da moram napisati zašto sam tu ?
Pojma nemam.
Evo ja ču postavljati pitanja jer pojma nemam o ničemu.
Razumijem se u uzgoj konja i motore :D
Zanima me gradnja avio modela.
Možda je nebitno ali sve nacrte do kojih dođem na manje ili više uspješan način prebacujem u AutoCad, pa ako nekome treba tu sam..........
Za dva telefonska broja udovica ili rastavljenica crtam kompletan nacrt sa svim pripadajučim mjerama.
O pivu neču pisati. Ajde živjeli...... :D
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: predstavite se

Reply #69
Pozdrav svima na forumu.
Ja sam šokac iz Vukovara, a tako i izgledam, mal, debel i okrugao.
Kažu mi sufleri sa strane da moram napisati zašto sam tu ?
Pojma nemam.
Evo ja ču postavljati pitanja jer pojma nemam o ničemu.
Razumijem se u uzgoj konja i motore :D
Zanima me gradnja avio modela.
Možda je nebitno ali sve nacrte do kojih dođem na manje ili više uspješan način prebacujem u AutoCad, pa ako nekome treba tu sam..........
Za dva telefonska broja udovica ili rastavljenica crtam kompletan nacrt sa svim pripadajučim mjerama.
O pivu neču pisati. Ajde živjeli...... :D

dobro došaoooooo
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: predstavite se

Reply #70
Pozdrav svima na forumu.
Ja sam šokac iz Vukovara, a tako i izgledam, mal, debel i okrugao.
Kažu mi sufleri sa strane da moram napisati zašto sam tu ?
Pojma nemam.
Evo ja ču postavljati pitanja jer pojma nemam o ničemu.
Razumijem se u uzgoj konja i motore :D
Zanima me gradnja avio modela.
Možda je nebitno ali sve nacrte do kojih dođem na manje ili više uspješan način prebacujem u AutoCad, pa ako nekome treba tu sam..........
Za dva telefonska broja udovica ili rastavljenica crtam kompletan nacrt sa svim pripadajučim mjerama.
O pivu neču pisati. Ajde živjeli...... :D

svaka ti dala. ;D

 

Odg: predstavite se

Reply #71
šokac dobrodošao .... nadam se da znam o kom se radi a ako griješim upoznavanje na aerodromu u nedjelju oko 14 sati...dolaze svi... pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: predstavite se

Reply #72
šokac dobrodošao .... nadam se da znam o kom se radi a ako griješim upoznavanje na aerodromu u nedjelju oko 14 sati...dolaze svi... pozdrav
Je Zlatane ja sam
U nedjelju dolazim obavezno.
Da povedem i tužnog bez aviona ?
Ha ha ha za kaznu ostaje kuhati ručak starom ocu koji preživljava jednu od svojih najtežih trauma.
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: predstavite se

Reply #73
Pozdrav i poštovanje modelari!
Evo, nakon 7-8 godina ne bavljenja, odlučio sam se ponovno aktivirati u modelarstvu. Inače sam iz Zg.
Koliko vidim, u Hr, se po tom pitanju dosta toga izmijenilo, u Zg su se neke trgovine zatvorile... :(
i tako...
Eto, za početak ću trebat par savjeta, jer sam vjerovali ili ne dosta toga zaboravio, kako i što, pa eto; pomagajte ako zapne!
Pozdrav!

Odg: predstavite se

Reply #74
Bok, ja  sam Josip i dolazim iz Zadra a trenutno živim u Dugom Selu početnik sam i nove snage D.Sela
imam 31 god. Pozdrav svima